Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası

Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık, internet faturanıza ek 12 ay taksitle!

97,9 TL / 12 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir

Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterilerimiz için, "Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık " internet faturanıza ek 12 ay taksitle!

Fiyatlar

​Cihaz Marka​Cihaz ModelTaahhüt Süresi​Yeni Aboneler için Tahsil Edilecek Peşinat Bedeli*​Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*​​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*Taksitli Toplam Cihaz Bedeli*​
Samsung​​Galaxy Buds+​12 ay587 TL​48,98 TL​​​97,90 TL​1174,80 TL​
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
** Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden “yeni” müşterilerin toplam cihaz tutarının yarısı kredi kartından çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • ​Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz  satın alabilir.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin kampanya kapsamında seçtikleri ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı müşterilerin kampanya taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​Teknik Özellikler ​
İşlemci​BCM43015​
Boyut
​Kulaklık: 17.5 x 19.2 x 22.5 mm
Cradle: 38.8 x 70.0 x 26.5 mm​​
​Ağ​Bluetooth 5.0 (BLE)
​TipDokunmatik​
​Ağırlık​Kulaklık:6,3g Cradle: 39.6g
​Mikrofon3 mikrofon ( 2 dış, 1 iç)​
​Hoparlör2 yönlü dinamik hoparlör​
​Dahili Hafıza8GB​
​Pil Kapasitesi​Kulaklık: 85mAh Cradle: 270mAh
​SensörlerAccelerometer, IR, Hall, Touch​
​PortUSB Type-C​
​Bluetoothv5.0​

Sayfayı kaydırın