Turbo İndir

Turbo İndir'le hızını sen seç, Işık hızında Turkcell Fiber internetin keyfini yaşa!

Nedir ?

Turbo İndir

​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet indirme hızını 50 Mbps veya 100 Mbps’ye çıkaran Turkcell Fiber servisidir. 


​Ürün​​​Fiyat
50 Mbps Günlük Turbo İndir​7 TL / Adet
100 Mbps Günlük Turbo İndir​
9 TL​ / Adet​
50 Mbps Aylık Turbo İndir​240 TL​ / Adet​​
​100 Mbps Aylık Turbo İndir​300 TL​ / Adet​​

  • Turbo İndir ürünlerini tüm Turkcell Fiber müşterilerimiz satın alabilirler.
  • Turbo İndir ürünlerini satın alan müşteriler kullanım süresi sonrası abone olduğu kampanya şartlarına (mevcut kampanya hızına) geri döner​ler.
  • Satın alınan Turbo İndir ürün tipi ve süresine göre, internet indirme hızı 50 Mbps ya da 100 Mbps'e çıkar ancak tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.
  • Turbo İndir paketleri Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır ve kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • Günlük Turbo ürünlerinde paket ücretinin tamamı fatura yansıtılır. Aylık Turbo ürünleri ise prorate ücretlendirme modeline göre ücretlendirlilir, iptal durumlarında kullandığı gün kadar olan ücret faturaya yansıtılır. 

​Turbo İndir paketlerini sms ile almak için: 

50 Mbps Günlük Turbo İndir için  '' TURBO 50 '' ,   100 Mbps Günlük Turbo İndir için  ''TURBO 100 '' ,  50 Mbps Aylık Turbo İndir için  '' TURBOAY 50 '' ,   100 Mbps Aylık Turbo İndir için  ''TURBOAY 100 '' ​ yazıp 2220'ye kısa mesaj atabilirsiniz.


Aynı zamanda çağrı merkezini arayarak ve bayiler üzerinden de paket alımını gerçekleştirebilirsiniz.


Turkcell Fiber'i ister 50 Mbps, ister 100 Mbps hızlarda deneyimlemek artık çok kolay!  

​Üstelik kotalı paketlerde olsanız bile bu süredeki kullanımlarınızda limit yoktur ve kotanızdan yemez!


NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor