Turbo İndir

Turbo İndir'le hızını sen seç! Işık hızında Turkcell Fiber internetin keyfini yaşa!

Nedir ?

Turbo İndir

​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet indirme hızını 50 Mbps veya 100 Mbps’ye çıkaran Turkcell Fiber servisidir. 


​Ürün​​​Fiyat
50 Mbps Günlük Turbo İndir​12 TL / Adet
50 Mbps Haftalık Turbo İndir72 TL​ / Adet
50 Mbps Aylık Turbo İndir​240 TL​ / Adet​
100 Mbps Günlük Turbo İndir​24 TL​ / Adet​
100 Mbps Haftalık Turbo İndir
144 TL​ / Adet​
100 Mbps Aylık Turbo İndir​300 TL​ / Adet​​

Günlük Turbo İndir ürünleri 24 saatlik kullanım sonrasında, Haftalık Turbo İndir ürünlerinde 7 gün sonrasında, aylık Turbo indir ürünleri satın alan müşteriler kullanım süresi sonrası abone olduğu kampanya şartlarına geri döner.

 Satın alınan Turbo İndir ürün tipi ve süresine göre internet indirme hızı 50 Mbps ya da 100 Mbps'e çıkar ancak tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.

İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

Yeni paket seçenekleri ile Turkcell Fiber'i ister 50 Mbps,  ister 100 Mbps hızda deneyimlemek artık çok kolay! 

Üstelik kotalı paketlerde olsanız bile bu süredeki kullanımlarınızda limit yoktur ve kotanızdan yemez!

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • Başvuru Formu

    Hemen Tıkla, Seni Arayalım

  • SMS ile Başvur

  • Satış Noktalarımız

    Satış Noktalarımız

    Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın