Turbo İndir

Turbo İndir'le hızını sen seç, Işık hızında Turkcell Fiber internetin keyfini yaşa!

Nedir ?

Turbo İndir

​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet indirme hızını 50 Mbps veya 100 Mbps’ye çıkaran Turkcell Fiber servisidir. 


​Ürün​​​Fiyat
50 Mbps Günlük Turbo İndir​7 TL / Adet
100 Mbps Günlük Turbo İndir​
9 TL​ / Adet​
50 Mbps Aylık Turbo İndir​240 TL​ / Adet​​
​100 Mbps Aylık Turbo İndir​300 TL​ / Adet​​

Turbo İndir'i tüm Turkcell Fiber müşterilerimiz alabilir.

Günlük Turbo İndir ürünleri 24 saatlik kullanım sonrasında, Haftalık Turbo İndir ürünlerinde 7 gün sonrasında, aylık Turbo indir ürünleri satın alan müşteriler kullanım süresi sonrası abone olduğu kampanya şartlarına ( mevcut kampanya hızına) geri döner.

 Satın alınan Turbo İndir ürün tipi ve süresine göre, internet indirme hızı 50 Mbps ya da 100 Mbps'e çıkar ancak tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.

İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

​Turbo İndir paketlerini sms ile almak için 

50 Mbps Günlük Turbo İndir için  '' TURBO 50 '' ,   100 Mbps Günlük Turbo İndir için  ''TURBO 100 '' ,  50 Mbps Aylık Turbo İndir için  '' TURBOAY 50 '' ,   100 Mbps Aylık Turbo İndir için  ''TURBOAY 100 '' ​ yazıp 2220'ye kısa mesaj atabilirsiniz.


Aynı zamanda çağrı merkezini arayarak ve bayiler üzerinden de paket alımını gerçekleştirebilirsiniz.


 Turkcell Fiber'i ister 50 Mbps,  ister 100 Mbps hızlarda deneyimlemek artık çok kolay! 

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın