Turbo İndir

Turbo İndir ile 24 saat boyunca hızını katla, ışık hızında fiber internetin keyfini yaşa 24 saat boyunca hızını 100 Mbps’e kadar yükselterek, AKK'ya takılmadan internetin altını üstüne getirmek ister misin? Üstelik sadece 4.90 TL!

Nedir ?

Turbo İndir

Bir tık ile limitsiz, ışık hızında fiber internet!


24 saat boyunca hızını 100 Mbps’e kadar yükselterek, Hız Alanı'na takılmadan internetin altını üstüne getirmek ister misin?

Üstelik sadece 4.90 TL!

​Ürün​Fiyat​
​Turbo İndir​4,90 TL

24 saatlik kullanım sonrasında müşteri abone olduğu kampanya şartlarına geri döner.


Kullanıcı 24 saatlik 100 Mbps'e kadar hız kullanımı süresince Hız Alanı'ndan hiçbir şekilde etkilenmez.
Turbo İndir​'den tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.


İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • Başvuru Formu

    Hemen Tıkla, Seni Arayalım

  • SMS ile Başvur

  • Satış Noktalarımız

    Satış Noktalarımız

    Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın