Superonline İzin Politikası

16/03/2022

​İzin metnine onay vermenizle birlikte Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Grup Şirketleri nezdinde yer alan kişisel verileriniz, size uygun kampanya, indirim, promosyon, teklif, fayda gibi hususlardan haberdar edilmeniz, bunlara ilişkin sizinle iletişime geçilmesi; etkinlikler ve ekonomik avantajlardan yararlanma gibi olanaklar sağlanması; size özel ödül, çekiliş, yarışma için kullanılması; beğendiğiniz, tekrar erişmek isteyebileceğiniz, hatırlatılmasından memnuniyet duyabileceğiniz içeriklerin iletilmesi; iş ortaklarımız ile birlikte sağladığımız ürün ve hizmetlerin tanıtılması gibi hususlarda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve tarafınıza uygun tekliflerin sunulabilmesi için söz konusu şirketler tarafından işlenebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak Turkcell ile işbirliği yapan yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları, Turkcell grup şirketleri veya sosyal paylaşım siteleri ile paylaşılabilecek ve ayrıca tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilebilecektir. 

Vermiş olduğunuz izin aşağıda "Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen tüm grup şirketlerinin her biri adına ticari elektronik ileti gönderilmesini (Ticari Elektronik İletişim İzni) ve aşağıda "Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen grup şirketleri adına kişisel verilerinizin işlenip paylaşılmasını (Veri İşleme İzni) kapsamaktadır. İletişim bilgileriniz dışındaki kişisel verilerinizin politikada belirtilen amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız, ticari elektronik iletişim izninizi ve veri izninizi aşağıdaki bilgiler doğrultusunda iptal edebilirsiniz.

Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:
Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. veri işleme izin iptali için VERI ISLEME IZIN IPTAL SUPERONLINE, veri paylaşım izin iptali için VERI PAYLASIM IZIN IPTAL SUPERONLINE yazarak 2220'ye SMS gönderilir.
Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Veri izni iptali için 532 aranarak Turkcell Müşteri Hizmetlerinden hizmet alınır.

Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:
Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. izin iptali içinETK IZIN IPTAL SUPERONLINE yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Ticari Elektronik İletişim izni iptali içinETK IZIN IPTAL TCELL GRUP yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor