TV+ PRO Yalın ADSL Kampanyası

TV+ PRO Yalın ADSL Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

TV+ PRO, Yalın ADSL internet ile hediye! TV+ PRO ile TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.

545 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir

TV+ PRO Yalın ADSL Kampanyası

TV+ PRO ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ PRO’nun içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Fiyatlar

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kampanya Özet Fiyat Tablosu
24 Ay Taahhütlü

​Hız
KotaKampanya Fiyatı*​

16 Mbps’ye kadar​​Limitsiz
ilk 12 ay 545 TL,
 sonraki 12 ay 575 TL​

 (*): Kampanya fiyatlarına tüm vergiler ve 28 TL modem kullanım ücreti dahildir.
TV+ kanal bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.​​​

​İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada

 • TV+ PRO Yalın ADSL Kampanyası ile hem internetinizi hem de televizyonunuzu bir arada alabilirsiniz. Üstelik TV+ PRO ile birlikte 24 aylık TV+ Premium üyeliği de hediye!
Tak ve İzle
 • TV+ PRO’yu kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonunuzun HDMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.

Sen Nereye, TV+ PRO Oraya

 • İster evde ister tatilde, TV+ PRO keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ PRO takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ PRO ile varın.
Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ PRO’ da
 • TV+ PRO herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
TV+ PRO ile kumanda sizde
 • TV+ PRO ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.
Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ PRO’da 
 • TV+ PRO muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ PRO ile  sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ PRO ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve  çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz. 
Youtube Premium Aboneliği
 • 30 Mayıs 2023 - 31 Ocak 2024 tarihlerinde kampanyaya hali hazırda Turkcell mobil müşterisi olanlarak katılan müşterilerimize 
  2 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

 • ​Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir, kampanya kapanış tarihi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır,
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL İnternet müşterileri, 24 ay taahhüt verme sözüne bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar, yeni ve mevcut Yalın ADSL müşterilerin 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır. ​
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 28 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir. ​
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil  600 TL kurulum bedeli, 450 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 1000 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaz modeline göre cihazın rayiç bedeli (TV+ PRO  tüm vergiler dahil fiyatı 4431 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı ​kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.​
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 1000 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dahil olarak abonelere abonelik süresince  28 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 420 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan ve halihazırda Turkcell mobil müşterisi olanlara özel 2 ay geçerli YouTube Premium aboneliği de ayrıca ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız​. ​ ​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell -Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Teknik Özellikler​
CPU​S905X4 Quad-Core A55 2.0GHz’a kadar​
Android OS​AndroidTV 11 veya daha yüksek​
Video/Audio çıktısı​HDMI 2.1 / SPDIF​
Görüntü çözünürlüğü​​4KP50
Görüntü codec​MPEG-2/4, H.264/AVC, H.265 (HEVC), VP8/VP9​
Ses formatı​MPEG-1, MP4 AAC, MPEG-3, Dolby Digital AC3, Dolby Digital EAC3, HE-AAC, Dolby AC4, Dolby MS12​
Ağ​Wi-Fi 2.4G/5.8 GHz 802.11a/b/g/h/ac, RJ45 (100M/10M) Ethernet, Bluetooth 5.0​
Çalışma ısısı​​0°C-40°C
Güç​Girdi : AC100-240V 50/60Hz 0.5A​
Çıktı : DC 12V 1A​
​Güç tüketimi
< 6W (herhangi bir USB’nin takılı olmadığı varsayılarak)​

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor