TV+’ınız Varsa Telefonunuz, Tabletiniz Dünyanın En Güzel Televizyonu Olur​

​​​

  • Uçma yetileri olmayan kuşlar bir adada barış içinde yaşarken bir gün bir gemi dolusu domuz adaya gelir! Halk domuzları aralarına kabul etmekte biraz hızlı davransa da kuşlar şüpheci davranacaktır. Bir gece olanlar olur! Kızgın Kuşlar, TV+ film kategorisinde!
​​
​​​
  • Tüyler ürpertici bir hikaye: Psikolog Peter, trafik kazasında küçük kızını kaybetmiştir. Acılarıyla baş etmeye çalışan baba, hastalarında tuhaf karanlık duygular fark etmeye başlar. Tuhaflıklar onu geçmişin sırlarını çözmeye yönlendirecektir. Ölüm Treni, TV+ film kategorisinde!

​ ​ ​
Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları  şimdi TV+’ta!

Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları şimdi TV+’ta!

Belgesel ve spor meraklılarının vazgeçilmez kanalları 10 GB internetiyle Full Cep paket​inde.

​ ​
TURKCELL TV+ NEDİR?

TV+ ile televizyon keyfi sen neredeysen orada yaşanıyor!

150’den fazla canlı televizyon kanalı, gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği yabancı diziler, en çarpıcı belgeseller, animasyonlarla TV+, sen neredeysen eğlenceyi oraya taşıyor. İster durdur, ister geri al izle. Hiçbir programı kaçırma! Sen nereye, tv oraya!

​ ​

Dünyanın En Değerli Ligleri TV+’ta

İngiltere Premier Ligi, NBA ve platformumuzdaki tüm kanallar sizi Aile ve Ekstra paketlerinde bekliyor.​

İngiltere Premier Ligi, NBA TV ve platformumuzdaki tüm kanallar sizi Full Cep Paketi’nde bekliyor.​​
Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları  şimdi TV+’ta!

Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları şimdi TV+’ta!

Belgesel ve spor meraklılarının vazgeçilmez kanalları Aile ve Ekstra paketlerinde.

4K Ultra HD TV+'​ta

TV+ kullanıcıları 4K Ultra HD teknolojisi ile buluştu!

Satışa sunulan ve 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı görüntü kalitesi vaad ediyor.

İzlediğin yayınla ilgili yorumları  Twitter’dan oku , yorumlarını Facebook ve Twitterda  paylaş
​ ​
 

4K Ultra HD görüntü kalitesi, HD görüntü kalitesinden 4 kat daha fazla çözünürlük sağlayan yepyeni bir teknoloji!

4K Ultra HD sayesinde, spor müsabakalarını ve özel efektli içerikleri izlerken kendinizi ekrandan alamayacaksınız. 4K Ultra HD destekli yeni nesil televizyonlarınızdan dolgun renklerle ve gerçeğe yakın görüntü kalitesiyle TV izleme keyfine varacaksınız. ​

Yayını Geri Al

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, canlı yayını geri alabilirsiniz. Geri aldığınız süre içerisindeki kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz. ​İleri/Geri alma özelliği ile yayını görerek ileri/geri alabileceğiniz gibi, Önceki/Sonraki yönlendirmelerini kullanarak önceki ve sonraki programlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.​

 
 

Aynı Anda Onlarca Kanalı Kaydet​

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz.
 Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

Fiber İnternet Kotandan Düşmeden İzle​

Tüm yayınları TV’den, bilgisayardan, tablet ve akıllı telefonundan, üstelik fiber internet kotandan düşmeden izle. TV+ çok ekranlı bir servis olup, TV'den izlemeye başladığınız bir yayını bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan kaldığınız yerden seyretmeye devam edebilirsiniz. Tüm ekranlardan kayıtlarınıza, favorilerinize ve kişiselleştirdiğiniz özelliklere ulaşabilirsiniz.

Dizileri ve Filmleri TV’den, bilgisayardan, tablet ve akıllı telefonundan, üstelik fiber internet kotandan düşmeden izle 
 

Yayını İstediğin Anda Durdur, İzlemeye İstediğin Zaman Kaldığın Yerden Devam Et

TV+’da izlediğiniz bir programı ya da yayını kumanda üzerindeki ‘Durdur’ tuşunu kullanarak durdurabilir, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Programın Yorumlarını Twitter’dan Oku, Yorumunu Facebook ve Twitter’da Paylaş

Facebook ve Twitter hesaplarınızı cep telefonu, tablet veya web uygulaması üzerinden tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumları Twitter'dan okuyabilir, yorumlarınızı Facebook ve Twitter'dan paylaşabilirsiniz. ​

İzlediğin yayınla ilgili yorumları  Twitter’dan oku , yorumlarını Facebook ve Twitterda  paylaş 
 

Kumanda Kav​gasına Son

TV+ Ev paketlerinden birine sahipseniz, TV ekranından bir yayını izlerken, aynı anda bilgisayar ya da tablet gibi ek bir ekrandan daha, farklı bir içeriği izleyebilirsiniz. Böylece kumanda kavgasına gerek kalmaz.

100’lerce Film ve En Popüler diziler İnternete Erişebildiğiniz Her Yerde Elinizin Altında​

TV+ paketinizin kapsamında olan 100’lerce «Seç İzle» filmini televizyondan, bilgisayardan, tabletten ya da telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca «Kirala İzle» filminden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.Paketiniz kapsamındaki Plus Salonlarda ise sizin için seçilen film ve dizilere ulaşabilirsiniz. Romantik, Komedi, Aksiyon türlerindeki filmlerin ve tüm sezonlarıyla popüler dizilerin bulunduğu Plus Salonlarda yayın akışına takılmaz, istediğiniz içeriğe kolayca atlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman filmi durdurup, istediğiniz zaman izlemeye devam edebilir ya da başka bir filme geçiş yapabilirsiniz.

Plus Salonlar’a kumandanızdan 1’e basarak, Web’de ana sayfadan, mobil cihazlarda TV rehberi içerisinden ulaşabilirsiniz. Plus Salonlar’da film izlerken kumandada bulunan (+) butonunun alt tuşuna 2 kere basarak salonlarda bulunan tüm filmleri görebilir, aralarından izlemek istediğiniz filmi seçebilirsiniz.

İzlediğin yayınla ilgili yorumları  Twitter’dan oku , yorumlarını Facebook ve Twitterda  paylaş 
​​​​
​​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın