TV+ PRO Fiber Kampanyası

TV+ PRO Fiber Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

TV+ PRO, Fiber internet ile hediye! TV+ PRO ile TV kanalları, filmler, diziler ve binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.

470 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 29 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir

TV+ PRO Fiber Kampanyası

TV+ PRO ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ PRO’nun içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Fiyatlar

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanya Özet Fiyat Tablosu
24 Ay Taahhütlü
İndirme Hızı​
​Yükleme Hızı
​Kota
​Kampanya Fiyatı*
25 Mbps​
​10 Mbps​
​Limitsiz​
​​ilk 12 ay 470 TL,
 sonraki 12 ay 570 TL
50 Mbps​
10 Mbps​
Limitsiz​​ilk 12 ay 500 TL,
 sonraki 12 ay 600 TL
100 Mbps​ 20 Mbps​Limitsiz​​ilk 12 ay 540 TL,
 sonraki 12 ay 640 TL
200 Mbps**​
  20 Mbps​Limitsiz​
ilk 12 ay 580 TL,
 sonraki 12 ay 680 TL
​500 Mbps**
​ 50 Mbps
Limitsiz​
​ilk 12 ay 630 TL,
 sonraki 12 ay 730 TL
​​1000 Mbps**
 50 Mbps​
Limitsiz​
​ilk 12 ay 680 TL,
 sonraki 12 ay 780 TL

​*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 35 TL WiFi 5 veya indirimli WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 
**200 Mbps/ 500 Mbps/ 1000 Mbps hızlarından adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.  İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.​
TV+ kanal bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.​​​

İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada
TV+ PRO Fiber Kampanyası ile hem internetinizi hem de televizyonunuzu bir arada alabilirsiniz. Üstelik TV+ PRO ile birlikte 24 aylık TV+ Premium üyeliği de hediye!

Tak ve İzle
TV+ PRO’yu kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonunuzun HDMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.
Sen Nereye, TV+ PRO Oraya
İster evde ister tatilde, TV+ PRO keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ PRO takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ PRO ile varın.

Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ PRO’ da
TV+ PRO herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV+ PRO ile kumanda sizde
TV+ PRO ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.

Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ PRO’da 
TV+ PRO muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ PRO ile  sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ PRO ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve  çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz. 


Youtube Premium Aboneliği
30 Mayıs 2023 - 31 Ocak 2024 tarihlerinde kampanyaya hali hazırda Turkcell mobil müşterisi olanlarak katılan müşterilerimize 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.


 • ​Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir, kampanya kapanış tarihi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır,
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, 24 ay taahhüt verme sözüne bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar, yeni ve mevcut Fiber müşterilerin 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır. ​
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 35 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil  1800 TL kurulum bedeli, 450 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise Fiber Modem Wi-fi 5 için tüm vergiler dahil 1000 TL, Fiber Modem Wi-fi 6 için tüm vergiler dahil 2100 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaz modeline göre cihazın rayiç bedeli (TV+ PRO  tüm vergiler dahil fiyatı 4431 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Fiber Modem Wi-fi 5 için 1000 TL, Fiber Modem Wi-fi 6 için 2100 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder. Ayrıca kampanya fiyatına dahil olarak abonelere abonelik süresince 35 TL modem kullanım ücreti de yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 600 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Kampanyaya katılan ve halihazırda Turkcell mobil müşterisi olanlara özel 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği de ayrıca ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız​.  
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell -Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.


​​​​Teknik Özellikler​
CPU​S905X4 Quad-Core A55 2.0GHz’a kadar​
Android OS​AndroidTV 11 veya daha yüksek​
Video/Audio çıktısı​HDMI 2.1 / SPDIF​
Görüntü çözünürlüğü​
4KP50​
​Görüntü codec
MPEG-2/4, H.264/AVC, H.265 (HEVC), VP8/VP9​
Ses formatı​
MPEG-1, MP4 AAC, MPEG-3, Dolby Digital AC3, Dolby Digital EAC3, HE-AAC, Dolby AC4, Dolby MS12​
​Ağ
Wi-Fi 2.4G/5.8 GHz 802.11a/b/g/h/ac, RJ45 (100M/10M) Ethernet, Bluetooth 5.0​
​Çalışma ısısı
0°C-40°C​
Güç​
Girdi : AC100-240V 50/60Hz 0.5A​
Çıktı : DC 12V 1A​
​Güç tüketimi
< 6W (herhangi bir USB’nin takılı olmadığı varsayılarak)​​Sayfayı kaydırın
Yükleniyor