Fiberle Sohbet Kampanyası

Kotasında duran fiber internet, Alo Hizmeti 600 dakika konuşma paketi, ek olarak Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma paketi ve Sagemcom D182 kablosuz ev telefonu 24 ay sabit fiyatla.

Fiyatlar

24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*

Paket Tarife Fiyatı (TL) Kampanya Fiyatı (TL)
25 Mbps 2 GB Kotasında Duran Fiber İnternet  29 TL  11,90 TL
 Fiberle Sohbet 600 Dakika Paketi** 28,99  28 TL 
TOPLAM  57,99  39,90 TL 
*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 600 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme dakika paketi ve Sagemcom marka D182 kablosuz ev telefonuda ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
** Dakika Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.​
 • ​600 dakika konuşma paketi* ile doya doya konuş,
 • Tüm Turkcell Superonline'lılarla aylık 3000 dakika ek görüşmepaketi ayrıca  ücretsiz!
 • Sagemcom D182 kablosuz ev telefonu hediye!
 • Üstelik 2GB kotasında duran internet ile hem konuş hem internette gez!
 • *Konuşma Paketi; şehiriçi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.
 • ​Kampanya 03 Eylül 2014 -​ 01 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Abonelik sonlandırılırsa modem taahhütnamede yazan detaylara göre teslim edilmelidir. Aksi durumda tüm vergiler dahil 250 TL modem bedeli faturalanır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 240 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya teklifine tüm vergiler dahildir.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • ​Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya, 24 ay taahhütlü olup Sagemcom D182 model kablosuz ev telefonu hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps 2 GB Kotasında Duran Fiber İnternet teklifi Adil Kullanım Koşulları’na tabi değildir. 1 GB indirme (download) veya yükleme (upload) kota kullanımı sonrasında internet hizmeti durdurulur. ALO Hizmeti herhangi bir kesintiye uğramaz. 1 GB Kota kullanımınız dolduktan sonra dilerseniz ay sonuna kadar Joker Kota paketi alarak internet hizmetinizi tekrar başlatabilirsiniz. Joker 1 GB Kota paketi bedeli vergiler dahil 4,99 TL ve Joker 4 GB Kota paketi vergiler dahil 19 TL olarak ayrıca sunulmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulanKonuşma Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan
  ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.

 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet kablosuz ev telefonu (AS180, D160, D182, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) alınabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
  ,
Fiberle So​hbet Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor