Bölgesel Yalın ADSL Kampanyası

Bölgesel Yalın ADSL Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

İnternetsiz Ev Kalmasın diye Turkcell Superonline’dan avantajlı Yalın ADSL tekliflerini kaçırma! Üstelik kurulum ve aktivasyon kampanya kapsamında ücretsiz!

1 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir

Fiyatlar

 

​Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir. 

Hız​​KotaAKK
İndirme*
(Download) ​
​Tarife FiyatıKampanya
Fiyatı **​
Yalın 8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​50 GB99 TLİlk 12 ay 49,90 TL,
ikinci 12 ay 59,90 TL​
Yalın 8 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​100 GB​109 TLİlk 12 ay 59,90 TL,
ikinci 12 ay 69,90 TL​
​Yalın 16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​50 GB​103 TLİlk 12 ay 54,90 TL,
ikinci 12 ay 64,90 TL​
Yalın 16 Mbps’ye kadar​​Limitsiz​100 GB​113 TL​İlk 12 ay 64,90 TL,
ikinci 12 ay 74,90 TL
​Yalın 8 Mbps’ye kadar Platin PaketLimitsiz​​-​149 TLİlk 12 ay 64,90 TL,
ikinci 12 ay 74,90 TL​
Yalın 16 Mbps’ye kadar Platin Paket​​Limitsiz​-​209 TLİlk 12 ay 74,90 TL,
ikinci 12 ay 84,90 TL​

(*): Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak indirme (download) sınırını ifade etmektedir.
(**): Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 4 TL modem kullanım ücreti dahildir. 
 • Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Abone internet hattının bulunduğu yerdeki 8 veya16 Mbps’ye kadar destekleyecek hızı kullanacak olup, bu hız ve Internet Hizmetinin verilebilirliği bağlanılan yere ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapı destekleme durumuna göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya sadece belirli ilçelerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ilçelerin detaylarına Şartlar bölümünden ulaşabilirsiniz. 

 


 

 

 • ​Kampanya 09 Şubat 2018 - 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış ve tesis adreslerinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş yeni bireysel Yalın xDSL müşterileri 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Mevcutta abonelik bulunan adreslerde ikinci bir abonelik tesis ettirilerek yapılacak abonelikler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya sadece belirli ilçelerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ilçelerin detayları için tıklayınız​.
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.
 • Turkcell Superonline’a yeni Yalın xDSL müşterisi olma durumunda taahhüt süresince kurulum ücreti alınmamaktadır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanya kapsamında Diğer İSS Cayma Bedeli karşılanmamaktadır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servisler BTK kuralına göre hesaplanıp kampanya iptal bedeli olarak müşteriye yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Kampanyaya tüm Turkcell Superonline satış kanallarından ve müşteri hizmetlerinden katılım sağlanabilir.
 • Kampanya kapsamında AKK uygulanan limitsiz paketlerde ay içerisindeki veri indirime değeri Yalın 8 Mbps’ye kadar hızlar için internet veri indirme hızı 3 Mbps'ye, Yalın 16 Mbps’ye kadar hızlar için internet veri indirme hızı 5 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. (AKK: Adil Kullanım Koşullar)
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. 24 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. Konuşma Paketi; Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi GSM, Uluslararası I. Kademe PSTN, 444, Diğer Alternatif Telekom Operatörleri, Turkcell Superonline (Onnet), Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) yönleri için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir. Paket dışı yönler ve paket dahilindeki yön aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
 • Kampanya süresi boyunca geçişe uygun diğer Yalın xDSL kampanyalara geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 222​ Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • ​Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın