Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Kampanyası

Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Superonline'da!

1.386,05 TL / 6 AY Süresi Doldu

13 Nisan 2023 tarihinde sona ermiştir

Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet internet faturanıza ek 6 aya varan taksitlerle!

Fiyatlar


​Cihaz Marka
​Cihaz Model
​Taahhüt Süresi
​Aylık Cihaz Bedeli*
​Toplam Cihaz Bedeli*
​Apple
​Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil
​3 ay​₺2.630,41
₺7.891,23
Apple​Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil​​6 ay
₺1.386,05
₺8.316,30

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.  Fatura ödeme tarihinize göre fiyatlar değişebilir • Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşteri Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile ikinci bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa, yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 2 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 2 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 2 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak iki ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır.
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Apple iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil Tablet​ Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Cihaz Özellikleri​​ ​​​​
Ürün Model Adı​iPad 10.2 inç Wi-Fi 64 GB 9. Nesil​
Dahili Hafıza​
​64GB
İşletim Sistemi​
​IOS 15
Ekran Boyutu (inç)​
10.2 inç​
Ekran Çözünürlüğü (pixels)​​2160X1620 PIXELS
​Ekran Teknolojisi
RETINA EKRAN​
İşlemci​​A13 BİONİC ÇİP
Ön Kamera (mp)​​12 MP
Arka Kamera (mp)​​8MP
Usb Bağlantı Tipi​USB-C​
Renk​Uzay Gri​​


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​Bilgi;
*Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e  yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
*Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
*Akıllı Telefonlarda 12 ay, tabletlerde 6 aya varan  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.
*Yasal olarak, fiyatı 12.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor