Turkcell Superonline'da Senin İçin Daha Fazlası Var!

Turkcell Superonline’da genç ruhlu, öz güvenli, sosyal, teknolojiyi seven, yaratıcı ve dışa dönük bir çalışan profilimiz var. Çalışanımıza verdiğimiz değer ile Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketiyiz. Peki Turkcell Superonline’da senin için daha fazla ne var?

Turkcell Superonline, çalışanları için  hem  okul  olmayı  hem de  genç  kalmayı başarabilen bir şirket. İçinde bulunduğumuz pazarın yapısı gereği hızlı, dinamik, enerjik, değişime hızla ayak uyduran bir iş yapış şeklimiz var. Bu özellikler organizasyonumuza, çalışan profilimize ve  kültürümüze de yansıyor. Turkcell Superonline’da genç ruhlu, öz güvenli, sosyal, teknolojiyi  seven, yaratıcı ve dışa dönük bir çalışan profilimiz var. Çalışanımıza verdiğimiz değer ile Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketiyiz. Peki Turkcell Superonline’da senin için daha fazla ne var?

Daha Fazla Gelişim…
 • Gerçek sermayesinin “insan” olduğu bilinciyle hareket eden Turkcell Grup, teknolojiyle eş zamanlı bir gelişim ve bilgi paylaşımı ağı kurdu.  
 • 2006  yılından   bu yana  Turkcell Akademi  bizi  işimizde  başarıya  götürecek  mesleki  ve  liderlik  gelişim  programları ile destekliyor.  Ayrıca  sektörümüz  ve  çağımız  ile  ilgili  gelecek  nesil  teknolojileri hakkında da bilgileniyoruz. 
 • HAP adını verdiğimiz Hayata Ait Programlar ile sadece işimize yönelik değil, hayat boyu yararlanabileceğimiz çeşit çeşit kişisel eğitim programlarından da faydalanıyoruz. 
Daha Fazla Kariyer
 • Turkcell Superonline’da yetenekli, potansiyel çalışanlarımızı belirlemek ve elde tutmak en önemli odaklarımız arasında. Yeteneği kişilerin işlerini yaparken ortaya koydukları performans ve davranışlarının bir bileşkesi olarak görüyoruz. 
 • Uzun yıllardır sağlıkla işlettiğimiz yetenek yönetim sürecimizin çıktıları 2013 yılında %...... olarak gerçekleşen iç terfi oranımıza yansıyor. İç ilan sürecimiz ile Turkcell Superonline’da çalışanlarımızı kendilerini en iyi ifade edebilecekleri ve potansiyellerini en yüksek düzeyde sergileyebilecekleri kariyer fırsatları ile buluşturuyoruz.
 • Tüm çalışanlarımız şirket içinde yayınladığımız iş ilanlarımız aracılığı ile açık kariyer fırsatlarını takip edip başvurabiliyor, kariyerlerine farklı yön verme fırsatını yakalıyorlar. 
Daha Fazla Keyif
 • Turkcell Superonline’da çalışan herkes için iş ortamının “çalışılan ortam” yerine bir “yaşam mekânı” olması bizim için çok önemli.  
 • İşimize eğlence, bize daha fazla keyif sunan ve tamamen gönüllü çalışanlarımızdan oluşan bir grubumuz var; Turkcell Sosyal Aktivite Grubu, TSAG. Onları hayatımızın her anında görebilirsiniz. Bazen şirket içinde dağıtılan Kanlıca yoğurdu olarak çıkıyorlar karşımıza, bazen bahçede düzenlenen bir konser. Bazen bir tiyatro oyunu, bazen çocuk şenliği, bazen ise hep birlikte yapılan bir Küba tatili. Her aktivitenin hedefi hep aynı, eğlenmek, paylaşmak, bir olmak…
 • TClub ile 200’e yakın mağazada birçok avantaj ile Turkcell Grup çalışanı olma farkını yaşıyoruz. Yıllık iznimize ek olarak, doğum günlerimiz için ek bir günlük izin hakkımız daha var. Plazalarımızda spor salonu, kuaför ve kuru temizleme hizmetlerinin yanı sıra sağlığımızı bizden çok düşünen şirket doktorlarımız da bulunuyor.
Daha Fazla Paylaşım
 • Turkcell Superonline’da her zaman birbirimizle açık iletişim kurmayı, bildiklerimizi farklı ortamlarda birbirimizle paylaşmayı, özellikle sosyal medyada kendimizi açıkça ifade edebilmeyi önemsiyoruz. 
 • İç iletişimiz portalımız Inside’da her birimizin ayrı bir profili var, birbirimizin sayfasında bilgi paylaşabiliyor, şirketimiz ile ilgili tüm bilgilere ulaşabiliyor, ilgi alanlarımıza göre farklı gruplara üye olabiliyoruz. 
 • Salı Pazarı ile dinlemek, izlemek istediğimiz konukları konferans salonumuzda ağırlıyoruz. Konferans salonuna gidemesek bile bilgisayarlarımızdan  canlı olarak izleyebiliyoruz. Çalışanlarımıza özel video portalımız Pikcell ile tek bir tıkla geçen yıl yapılmış bir toplantının kaydına ulaşabiliyor ya da son reklam filmimizi rahatlıkla izleyebiliyoruz.
 • 2003 yılında kurulan Turkcell Gönüllüleri  ile bugüne dek sadece Turkcell Grup çalışanlarının maddi manevi katkılarıyla pek çok projeye destek verdik.  2008 yılında dernekleşerek faaliyetlerini "Hayat Ormanı Derneği" altında sürdürmeye başlayan ve son iki yıldır sadece çocuklara odaklanarak faaliyetlerini sürdüren Turkcell Grup Gönüllüleri’mizin amacı meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan çocuklar için projeler gerçekleştirmek.
Daha Fazla Takdir
 • Turkcell Grup’ta fark  yaratanları ve başarıyı da ödüllendiriyoruz. Turkcell  İnovasyon  Platformu (TİP) ile fark yaratan, inovatif fikirleri 4  ayda bir gerçekleştirilen törenle kutlar ve başarıyı  paylaşırız. İşte Buna Ödül Verilir ile fark yaratan bir çalışması olan ya da değerlerimizi yaşatan örnek davranışları için çalışma arkadaşlarımızı ödüllendiririz.
 • Öner Kazan süreciyle, Turkcell Grup kurum kültürüne uygun ve aranılan yetkinliklere sahip arkadaşlarımızı açık pozisyonlar için önerir ve Turkcell Grup’ a yeni yetenekler kazandırdığımızda biz de kazanırız. Biliyoruz ki bazen içten, samimi küçük bir teşekkür hepimize çok iyi gelir. Teşekkür notlarımızı ölümsüzleştirmek, herkesin bilmesini sağlamak için şirket içi haberleşme portalımız Inside'da çalışma arkadaşımızın profiline Sağol notumuzu bırakabiliyoruz. Sağol mesajımız hem kendisine hem de yöneticisine gidiyor, profilinde ise sürekli olarak yayınlanıyor. Bazen birbirimize teşekkür etmek bu kadar basit ve hızlı olabiliyor.
Daha Fazla Destek
 • Hem işte hem de iş dışında, ihtiyaç duyduğumuz önemli anlarda Turkcell Superonline daima yanımızda.
 • Turkcell Superonline’ da işe başlarken kurum kültürüne ve işe hızlı bir şekilde adapte olabilmemiz için Yol Arkadaşı’ mız bizlere destek olur. 
 • Sağlıklı yaşama dair bize rehberlik eden ve günlük hayatımızın her anında özel hissettiren bir Yenilenme Programı’mımız var. Bu program ile sigarayı bırakma, diyetisyen kontrolünde zayıflama, spor hocalarımız eşliğinde pilates, zumba, body shaping, yoga, nefes terapisine katılma, yenilenme izni gibi ruhumuza ve bedenimize iyi gelecek birçok uygulamadan faydalanabiliyoruz. 

Siz de gelin, Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon liderinde çalışmanın ayrıcalığını yaşayın ve bu büyük takımın bir parçası olun.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor