Esenlik Uygulamalarımız

“T.Life, Turkcell’linin Yaşam Tarzı” dedik ve dışarıda da bir parçası olunmak istenen marka algısını güçlendirmek için işveren markası iletişim planını T. Kuşağı çatısı altında devam ettirdik. T.Life iç İletişim stratejimiz kapsamında İç İletişim ve İşveren Markası ekibimiz her yıl yüzden fazla düzenlediği etkinlikle Türkiye’nin farklı lokasyonlarındaki binlerce Turkcellli ve yakınına ulaşıyor.

TCLUB
T.Life dünyası altında yer alan T.club sosyal aktivite etkinlikleri “sanatseverler, maceraperestler, gezginler ve gurmeler” başlıkları altında herkese hitap edebilecek etkinlikler geliştiriyor.  Açık hava sinemasından hafta sonu kampına, kültür turlarından gurme etkinliklere pek çok eğlenceli etkinlikler Turkcellliler için düzenleniyor.  


Geleceğe Adım At
İç İletişim ve İşveren Markası ekibi olarak; çalışanlarımızı hep birlikte ve kısa sürede hayata geçirebilecekleri iyilik hareketleriyle bir araya getirmek, motivasyonlarını yükseltmek için yola çıktık.  Adına da “Geleceğe Adım At” dedik. T.Life App üzerinden başlatılan ve birer ay süren iyilik hareketleriyle çalışanlarımız attıkları adımları iyilik hareketine dönüştürüyorlar; sağlıklı yaşarken bir iyilik hedefini de birlikte tamamlamış oluyorlar. 


Avantajlar Dünyası​

Avantajlar Dünyasında Türkiye’nin dört bir yanındaki Turkcelllilere pek çok ünlü markada benzersiz avantajlar, indirimler ve ücretsiz kullanımlar sağlayan bir bağlılık programı.  Her ay yenilenen kampanyalarla ve özel günlerdeki özel fırsatlarla T.Kuşağı’nın gözü Avantajlar Dünyası’nda.  

Turkcell Spor Kulübü
Turkcell’de herkese göre bir spor dalı mutlaka var. Türkiye’nin en büyük kurumsal spor kulübü de Turkcell’de. 14 farklı branş ve 17 farklı takımla Turkcelllilerin ilgisini çekecek mutlaka bir spor dalı Turkcell Spor Kulübü’nde.  Bu branşlar; Kürek, Futbol, Basketbol, Yüzme, Yelken, Masa Tenisi, Tenis, Satranç, Triatlon, Bisiklet, Voleybol, E-spor ve Koşu.​

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor