Ödüllendirme ve Takdir

Çalışanlarımızın memnuniyetini ve gereksinimlerini karşılamak, refahlarını desteklemek için çeşitli ek fayda programları sunuyoruz.

Ücret ve Ek Menfaatler
Ücret ve Ek Menfaatler politikamız çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alır. Yüksek performansı ödüllendiren, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlar. Turkcell’in sektördeki lider konumuna paralel olarak; Ücret ve Ek Menfaatler politikamız yetenekli çalışanları Turkcell Grup’ a kazandırmak, çalışanların performansını, motivasyonunu ve bağlılığını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur. 

Temel ve Esnek Menfaatler
Çalışanlarımızın memnuniyetini ve gereksinimlerini karşılamak, refahlarını desteklemek için çeşitli ek fayda programları sunuyoruz. Bu programları Temel ve Esnek Ek Menfaatler olmak üzere iki ana kategoride yönetiyoruz. Temel Menfaatler ile çalışanlarımıza istikrarlı bir destek sunarken, Esnek Ek Menfaat uygulamamızla onlara seçim özgürlüğü tanıyoruz. Esnek Ek Menfaat uygulaması Flex Menü ile paketlerimizi yaşam tarzlarımıza ve farklı ihtiyaçlarımıza göre oluşturabiliyoruz. Flex Menü kapsamında; sağlıklı yaşam paketleri, yemek çekleri, hayat sigortası, hediye çekleri seçeneklerinden seçimler yapabildiğimiz gibi geleceğe yatırım ve Turkcell Gönüllülerine bağış yapabilmekteyiz. 

CEO & CXO Ödülleri
Aramızdaki bağları kuvvetlendiren geleneklerimizden biri de; üst yönetimdeki liderlerimizin, üstün başarılı takım arkadaşlarımıza takdim ettikleri CEO & CXO ödülleri.

Kıdem Ödülleri
Turkcell'de özverinin, emeğin ve deneyimin değerini biliyoruz. 5 ve katları kıdem yılına ulaşmış Turkcell’lilere, teşekkür olarak para ödülü sunuyoruz.​

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor