Avantajlı Yalın ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

Avantajlı Yalın ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Kampanyanızı erkenden yenileyin, fırsatı kaçırmayın !

140 TL / 1 AY Süresi Doldu

14 Nisan 2023 tarihinde sona ermiştir

Avantajlı Yalın ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

Kampanyanızı erkenden yenileyin, fırsatı kaçırmayın !

Fiyatlar

​​İndirme Hızı
​Kota
​​​​Taahhüt Süresi
Kampanya Fiyatı*​
​8 Mbps’ye Kadar
​Limitsiz​
​​​12 Ay
​İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 180 TL
12 Mbps’ye Kadar​​Limitsiz​
​​12 Ay​İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 180 TL​
* Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 15 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) hızını gösterir.

 • ​Kampanya 14.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan aşağıdaki kampanyalarda bulunan, taahhüdünün bitmesine 90 gün veya daha az kalan ve aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL İnternet müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Avantajlı Yalın ADSL Yenileme Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Erken Yenileme Kampanyası, Yalın DSL Mükemmel Fırsat Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Son Fırsat Kampanyası, Saha Çalışan Kampanyası  Yalın DSL  2019, Mevcut Müşteri Yeni Yalın DSL Yenileme Kampanyası, Yalın ADSL Süper Fırsat Kampanyası, Yalın ADSL Fırsata Devam Kampanyası
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. 
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır
 • DSL İnternetinizi nakil ettirmeniz durumunda takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 300 TL yansıtılır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor