Turkcell Grup GNÇYTNK PT (Yarı Zamanlı Çalışma)

Turkcell’in 3. Sınıf üniversite öğrencilerine yönelik yarı zamanlı çalışma ve sürekli gelişim fırsatı sunan GNÇYTNK PT programı ile gençlere kurumsal hayatta gerçek deneyimler elde etme ve imkanı sunarak kariyer gelişimlerini şekillendirirken onlara rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.

Turkcell Grup GNÇYTNK PT (Yarı Zamanlı Çalışma) Hakkında

​Turkcell’in 3. Sınıf üniversite öğrencilerine yönelik yarı zamanlı çalışma ve sürekli gelişim fırsatı sunan GNÇYTNK PT programı ile gençlere kurumsal hayatta gerçek deneyimler elde etme ve imkanı sunarak kariyer gelişimlerini şekillendirirken onlara rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.

Turkcell GNÇYTNK PT (Yarı Zamanlı Çalışma) Programı Nedir?
  • Yetenekli gençlerin henüz öğrenciyken keşfedilmesi ve bireysel/mesleki gelişimlerinin desteklenmesi hedefiyle yola çıkan GNÇYTNK PT, bu yıl ilk kez hayata geçiyor. GNÇYTNK PT, gençlere kurumsal hayata adım atarak bireysel yetkinliklerini geliştirme imkanı sağlar ve kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı oldukları alanları keşfetme fırsatı sunar. 1 yıllık yarı zamanlı çalışma deneyimi süresince genç yetenekler, Turkcell akademinin zengin eğitim içeriklerinden faydalanma, alanında uzman ekiplerle çalışma, Turkcell dünyasını keşfetme ve mezuniyet sonrası tam zamanlı bir iş fırsatı elde etme olanağı bulurlar.
Turkcell GNÇYTNK PT (Yarı Zamanlı Çalışma) Size Neler Sunar?
  • Henüz öğrenci iken eşsiz bir çalışma deneyimi sunar.
  • Kurumsal hayatı deneyimleme ve kariyer yolculuğunuzda yeteneklerinizi keşfetme fırsatı sağlar.
  • ​Turkcell Akademi hazırlanan hayat boyu öğrenme mottosuyla eğitim ve gelişim imkanları sağlar.
Başv​uru ve İşe Alım GNÇYTNK PT:
  • Başvuru: GNÇYTNK PT başvuru alma süreci Ocak ayında başlamaktadır.
  • Online Değerlendirme: Gelen başvuruları aşağıda paylaştığımız kriterlere göre değerlendiriyoruz. Olumlu bulunan adaylarımızı online olarak katılabileceği değerlendirme aşamalarına davet ediyoruz.
  • HR &Yönetici Mülakatı: Online değerlendirme aşamasının ardından başarılı olan adaylar ile başvuru aşamasında çalışmayı tercih ettiği birimin yöneticisi ve işe alım portföy yöneticisinin katılımıyla mülakat görüşmesi planlıyoruz. Görüşmeler sonrası olumlu bulunan adaylara iş teklifimizi sunuyoruz.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor