Turkcell Grup GNÇYTNK FT (Tam Zamanlı Çalışma)

Turkcell’in gençlere özel işe alım programı olan ve sürekli gelişim fırsatı sunan GNÇYTNK FT ile Turkcell Grup'un geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell Grup ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.

​​Turkcell Grup GNÇYTNK FT (Tam Zamanlı Çalışma) Hakkında
 • Turkcell’in gençlere özel işe alım programı olan ve sürekli gelişim fırsatı sunan GNÇYTNK FT ile Turkcell Grup'un geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell Grup ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.
Turkcell GNÇYTNK FT (Tam Zamanlı Çalışma) Programı Nedir?
 • Yetenekli gençleri bünyesine katma hedefiyle yola çıkılan yeni mezun işe alım programımız GNÇYTNK FT 2016’dan beri başarıyla yürütülmeye devam ediyor. Dijitalleşmenin getirdiği zor işlerde çabuk ustalaşma gereksinimi, esnek ve çevik takımların önemini artırıyor. Vazgeçmeden sonuca ulaşacak, hayallerinin peşinden koşacak, teknoloji yatkınlığı yüksek, yeni koşullara hızlı adapte olabilecek yetenekleri Turkcell bünyesine katma politikamızla, alanında uzman profesyonellerin yanı sıra iş hayatına yeni atılan gençlere de kapılarımızı açıyoruz.
 • 2016 yılında uygulamaya alınan programda günümüz koşulları ve trendlerini değerlendirerek geliştirmeler yapılmaktadır. GNÇYTNK FT sadece genç istihdamı olarak değil, ülkemizi geleceğe taşıyacak dijital dönüşüm için gerekli olan yeni insan kaynağına yatırım olarak görülmektedir. GNÇYTNK FT programıyla işe alınan gençler, Turkcell kurum kültürü ve teknolojisine hızlı adaptasyon için Turkcell Akademi tarafından hazırlanan dinamik bir oryantasyon programına dahil olurlar. Turkcell’in vizyon ve stratejilerini üst yönetimden dinleyerek, farklı atölyelerde birbirlerini daha yakından tanıma, network kurma, takım ruhunu benimseme ve birlikte hareket etme fırsatı bulurlar.
 • Başvuru, değerlendirme ve oryantasyon aşamasına kadar ihtiyaçlar ön görülerek hazırlanan GNÇYTNK FT programı geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek programıdır. 
Turkcell GNÇYTNK FT (Tam Zamanlı Çalışma) Size Neler Sunar?
 • Eğlenceli, interaktif ve farklı bir işe alım süreci
 • Turkcell Grup yöneticilerinden mentorluk desteği sağlar
 • Turkcell Akademi tarafından hazırlanan hayat boyu öğrenme mottosuyla 1 yıl devam edecek oryantasyon programı gelişim olanakları içerir.
Başv​uru ve İşe Alım
 • Başvuru: GNÇYTNK FT başvuru alma süreci her yıl Ocak ayında başlamaktadır.
 • Online Değerlendirme: Gelen başvuruları aşağıda paylaştığımız kriterlere göre değerlendiriyoruz. Olumlu bulunan adaylarımızı online olarak katılabileceği değerlendirme aşamalarına davet ediyoruz.
 • Vaka Çalışması: Online değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylarımızı vaka çalışmasına alarak değerlendirmeleri yapıyoruz.
 • HR &Yönetici Mülakatı: Vaka çalışmalarını başarıyla tamamlayan adaylarımızı başvuru esnasında çalışmayı tercih ettiği birimin yöneticisiyle tanışma görüşmesi planlıyoruz. Görüşmeler sonrası olumlu bulunan adaylar iş teklifi sunuyoruz.
Başvuru Koşulları: 
 • Turkcell’in gençlere özel işe alım programı GNÇYTNK FT ile tamamen yeteneğine ve isteklerine göre şekillenen bir kariyer seni bekliyor.
 • 28 yaşından küçük olan lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisiysen ya da bu programlardan yeni mezunsan ve/veya maksimum 2 yıl iş deneyimine sahipsen
 • Turkcell’de tam zamanlı bir iş imkanı için sen de bize katıl!
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor