GAME+ Premium Paketi

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, Türkiye’de ilk ve tek bulut tabanlı oyun stream hizmetidir. Doğrudan bulut üzerinden gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Oyun bilgisayarı ve yüksek donanım ihtiyacını ortadan kaldırır. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursa olsun, oyununu kaldığın yerden, desteklenen herhangi bir cihazda devam ettirilebilirsiniz. Oyunları indirmeden ve güncelleme ihtiyacı olmadan oynayabilirsiniz.

​Paket
​Paket İçeriği
​12 Ay Sözünüze
Paket Fiyatı 
GAME+ Premium Aylık
​Aylık
240 TL​/ay


Tarife fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Paket 12 ay taahhütlüdür.
 
Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu paket kapsamında belirlenen aylık fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel paket iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

  • Paket 12 ay taahhütlüdür.
  • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından pakete katılım sağlanabilir.
  • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu paket kapsamında belirlenen aylık fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel paket iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
  • GAME+ Premium Paketi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Bu paketten yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler.   
  • Turkcell Superonline, paket koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • ​​​​​​​​​​​​​Oyun bilgisayarı ve buna bağlı olarak yüksek donanıma sahip olma ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Bulut kayıtlarıyla, nerede olursa olsun, oyununu kaldığın yerden, desteklenen herhangi bir cihazda devam ettirilebildiğini dolayısıyla mobilite imkanı sunar. 
  • Fatura Sürprizi Yok! Paket fiyatlarımıza her şey dahil!
  • Cyberpunk 2077, Lost Ark, CS:GO ve benzeri 1500’den fazla ücretli ve 100’den fazla ücretsiz oyunu GeForce NOW aracılığı ile oynayabilirsin. Hemen başvur! Detaylar için tıklayınız.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor