Daha Fazla Keyif

Turkcell Sosyal Aktivite Grubu (TSAG) adındaki gönüllü ekibimiz her yıl yaklaşık 365 aktivite düzenliyor ve 30.000’in üzerinde Turkcell’li ve yakınına ulaşıyor.

TSAG
Turkcell Sosyal Aktivite Grubu (TSAG) adındaki gönüllü ekibimiz her yıl yaklaşık 365 aktivite düzenliyor ve 30.000’in üzerinde Turkcell’li ve yakınına ulaşıyor. Tüm bu aktiviteler “İşin Eğlencesi” sloganı altında yapılıyor. Yurt dışı ve yurt içi geziler, partiler, fotoğraf ve tiyatro kursları, çalışanlarımızın ailelerine ulaştığımız TSAG Çocuk Kulübü etkinlikleri, spor turnuvaları, konser ve gösteriler, trekking ve kamp aktiviteleri, sinema/şarkı/dans/film yarışmaları, spor ve hobi kursları bu aktiviteler arasında yer alıyor. 

TCLUB
200’e yakın mağazada birçok avantaj ile Turkcell çalışanı olma farkını yaşıyoruz. 

Spor Takımlarımız
Spor takımlarımız, sevdiğimiz sporu bir takım olarak yapma olanağını sağlıyor. Kürek, Futbol, Basketbol, Yüzme, Yelken, Masa Tenisi, Karting, Bowling, Bisiklet, Voleybol olmak üzere toplam 10 dalda takımlarımız bulunuyor. 

Doğum Günü İzni
Yıllık iznimize ek olarak, doğum günlerimiz için ek bir günlük izin hakkı bulunuyor. 

Rahat ve Mobil Çalışma Ortamları
Mobil iletişim dünyasındaki yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getiren ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ürün ve servislerle hizmet veren şirketimiz 12 farklı ana lokasyonda operasyonlarını yönetiyor. Mobil teknolojilerimizle zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanlarına sahibiz. Şirket ağına uzaktan erişim sağlayabildiğimiz gibi 3G destekli telefonlar, Turkcell VINN, Dizüstü bilgisayarlarla mekan sınırlaması olmaksızın çalışma olanağına sahibiz. 
Plazalarımızda spor salonu, kuaför ve kuru temizleme hizmetlerinin yanı sıra sağlığımızı bizden çok düşünen şirket doktorlarımız da bulunmaktadır. 

Spor Salonu
Çalışanlarımız, plazalarımızda bulunan modern spor salonlarından yararlanabilirler. 

Kuaför ve Kuru Temizleme
Çalışanlarımız, belli plazalarımızda bulunan kuaför salonlarından ve kuru temizleme hizmetinden yararlanarak zamandan tasarruf ederler. 

"Şık Serbest" Giyim Tarzı
Çalışanlarımız, günlük çalışma ortamında profesyonelliğe uygun şekilde giyinerek şıklık ve rahatlığı bir arada yaşarlar. 

Sağlık Hizmetleri
Ofislerimizde acil durumlarda müdahalede bulunabilecek şirket doktorlarımız bulunmaktadır. 

Anlaşmalı Şirketler
Grup şirketleri ve diğer şirketlerle yapılan anlaşmalar neticesinde, Turkcell Grup çalışanlarına çeşitli kampanya olanakları sağlanmaktadır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor