Daha Fazla Destek

Esnek ek menfaat uygulaması Flex Menü ile ek menfaat paketlerimizi yaşam tarzlarımıza ve farklı ihtiyaçlarımıza göre oluşturabiliyoruz.

Flex Menü
Esnek ek menfaat uygulaması Flex Menü ile ek menfaat paketlerimizi yaşam tarzlarımıza ve farklı ihtiyaçlarımıza göre oluşturabiliyoruz. Flex Menü kapsamında; sağlıklı yaşam paketleri, yemek çekleri, hayat sigortası, hediye çekleri seçeneklerinden seçimler yapabildiğimiz gibi geleceğe yatırım, yıllık izin satışı ve Turkcell Gönüllülerine bağış yapabilmekteyiz. 

Yol Arkadaşım
Aramıza katılan çalışma arkadaşlarımızın kurum kültürüne ve işe adaptasyonunun hızlı bir şekilde sağlanması amacıyla Yol Arkadaşım uygulamamız vardır. Bu sayede işe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız genel işleyiş, iş akışı, iş bölümü, ilgili doküman ve sistemler, idari işler ve genel ihtiyaçlar hakkındaki bilgilere ilk elden ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. 

Çalışan Yardım Masası
Her türlü teknik ve idari işlerle ilgili problemlerimizi anında iletebileceğimiz ve çözüme ulaşabileceğimiz özel bir destek hattımız bulunmaktadır. Çalışan Yardım Masası adı verilen uygulama ile her türlü teknik ve idari problemlerimiz en kısa sürede çözüme kavuşturulur. 

Diğer İmkanlar
Avans ve kredi imkanlarının yanı sıra özel sağlık ve hayat sigortası ile bireysel emeklilik imkanlarımız bulunmaktadır. Turkcell Grup, özel günlerimizde de yanımızdadır; doğum yapan ve askere giden çalışma arkadaşlarımıza hediye verilir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor