SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Bu kampanyadan yeni Yalın VDSL müşterileri altyapı destekleme durumuna göre 12 ay taahhüt vermeleri ve ev telefonu numaralarını Turkcell Superonline’a taşımak şartıyla yararlanabilirler.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • ​Kampanya 16 Mayıs 2016 - 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

 • ​Kampanyanın taahhüdü 12 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

 • ​Hayır, Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 96 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. 

 • ​Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanya kampanyasında modem bedeli alınmamaktadır. Abonelik süresi boyunca modem ücretsizdir. Modem Turkcell Superonline’ın mülkiyetindedir. Abonelik iptalinde modem taahhütnameye uygun şartlarda iade edilmezse müşteriye tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem bedeli faturalanır.

 • ​Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler taahhütnamede belirtilen kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.

 • ​Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 24 Mbps'ye kadar limitsiz pakette 35 GB pakette 35 GB’ye ve 24 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB pakette 75 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download (indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir. 

 • ​Kampanya taahhüt süresi içinde diğer Turkcell Superonline Yalın VDSL kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.

 • ​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminde yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.

 • ​Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 2048 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullananabilecektir.

 • ​Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.

 • ​Kampanya kapsamında kotalı paket mevcut değildir. Internet kota aşımlarında detayları www.superonline.net te belirtilen güncel kota aşım bedelleri uygulanmaktadır.

 • ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 110 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır. 

 • ​Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır. 

 • ​Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır. ALO Hizmeti yeni müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.

 • Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.
   
  Ev Numaranla Bize Gel Yalın VDSL Kampanyası 12 Ay Taahhütlü

   

  Hız​​KotaAKK* ​​Tarife Fiyatı TL12 Ay Taahhütlü
  Kampanya Fiyatı TL**​
  ​24 Mbps’ye kadar​Limitsiz​35 GB​91 TL​39,90 TL
  ​24 Mbps’ye kadarLimitsiz​​75 GB​99 TL​49,90 TL


  *AKK: İndirme (Download) Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.
  **Sabit telefon numarasının Turkcell Superonline’a taşınması zorunludur.

Sayfayı kaydırın