SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Bu kampanyadan yeni Turkcell Superonline Yalın VDSL müşterileri, Yalın VDSL altyapı destekleme durumuna göre, 12 ay taahhütle ve kampanya başvurularını online başvuru olarak iletmeleri koşuluyla faydalanabilirler.

 • Kampanyaya sadece www.turkcell.com.tr, www.superonline.net ve Turkcell mobil uygulaması içindeki “Superonline Yalın VDSL Mega Fırsat Kampanya” sayfasından Hemen Başvur formu doldurulup iletilerek başvuru yapılabilir.
  Başka kanallardan kampanya satışı yapılamaz. Müşteri temsilcilerimiz başvurunuza istinaden sizi geri aradığında adresinizde VDSL hız destekli ise sipariş girişi yapılabilir. Her bir başvuru ile tek bir adres için kampanya katılımı sağlanmaktadır.

 • Kampanya 12 Ocak 2023 - 01 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • Kampanyanın 12 aylık taahhüt seçeneği mevcuttur. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

 • ​Hayır, Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 200 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. 

 • ​Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 250 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. ​​

 • ​Kampanya taahhüt süresi içinde varsa satışa açık diğer geçişe uygun Turkcell Superonline Yalın VDSL kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.

 • Evet. Kampanya kapsamında 12 ay taahhütlü teklifte 400 TL’ye kadar diğer İSS iptal indiriminden ilgili taahhütnamedeki süreç kapsamında yararlanabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 

 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 200 TL aktivasyon ücreti, tüm vergiler dahil 250 TL kurulum ücreti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı toplam bedeli, (varsa) diğer iss iptal bedeli kapsamında yararlandığım tahakkuk eden toplam indirimler ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • ​Hız​​
  ​Kota​​
  ​Taahhütsüz
  ​Tarife Fiyatı​
  ​24 Mbps’ye kadar
  ​Limitsiz
  ​349 TL
  ​35 Mbps’ye kadar
  ​Limitsiz
  ​369 TL
  ​50 Mbps'ye kadar 
  ​Limitsiz
  ​389 TL
  ​100 Mbps'ye kadar 
  ​Limitsiz
  ​409 TL

 • Evet satışa açık olan uygun diğer tarife paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

 • 24 Mbps’ye kadar Limitsiz ve 35 Mbps’ye kadar limitsiz paketlerde 3 Mbps’ye kadar, 50 Mbps’ye kadar Limitsiz ve 100 Mbps’ye kadar Limitsiz paketlerde 4 Mbps’ye kadar yükleme (upload) hızı mevcuttur.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor