TV+’lı Yalın ADSL ile Devam Kampanyası

TV+’lı Yalın ADSL ile Devam Kampanyası

Kategoriler: TV+ Diğer Kampanyalar

Yalın ADSL internetinizle birlikte sunulan TV+ Evde Eğlence paketi ile TV+ keyfiniz devam etsin!

310 TL / 1 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

TV+’lı Yalın ADSL ile Devam Kampanyası

TV+'lı Yalın ADSL ile Devam Kampanyası içinde yer alan TV+ Evde Eğlence paketi ile 100’den fazla canlı TV kanalını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, en heyecanlı spor karşılaşmalarını, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri her an her yerde televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman canlı yayını durdurma ve geri alma özelliği de sizinle!

Fiyatlar

​Kampanya Özet Fiyat Tablosu
12 Ay Taahhütlü

​Hız
​Kota
​Kampanya Fiyatı*
8 Mbps’ye kadar​​Limitsiz
​ilk 6 ay 310 TL,
 sonraki 6 ay 330 TL
16 Mbps’ye kadar​​Limitsiz
ilk 6 ay 310 TL,
 sonraki 6 ay 330 TL​

(*): Kampanya fiyatı, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde aylık olup, fiyata tüm vergiler, 22 TL modem kullanım ücreti ve TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti dahildir.

Kampanya kapsamında sunulan Yalın ADSL internet, Modem ve TV+ Evde Eğlence Paketine ilişkin tüm vergiler dahil bedeller (aylık Tarife bedelleri, TV+ paketi bedeli ve aylık indirim bedelleri) sıkça sorulan sorular kısmında yer almaktadır.

TV+ kanal bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.​​​

İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada
TV+’lı Yalın ADSL ile Devam Kampanyası kapsamında hem internetinizi hem de TV+ Evde Eğlence Paketi ile televizyon, film ve dizi izleme keyfini birarada alabilirsiniz.
Sen Nereye, TV+ Keyfi Oraya
İster evde ister tatilde, TV+ her an her yerde sizinle. Dilediğiniz cihazınızdan canlı TV kanallarını, filmleri ve dizileri izlemekte özgürsünüz.
Eğlence burada, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ ‘ ta!
TV+ Evde Eğlence paketi ile 100’den fazla canlı TV kanalını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, en heyecanlı spor karşılaşmalarını, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri izleyebilirsiniz.

 • ​Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan, mevcut Turkcell Superonline TV+ Ready aboneleri yararlanabilir: Taahhüt süresinin bitmesine 3 ay ve daha az kalan mevcut TV+ Ready müşterileri 12 aylık yeni bir taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 22 TL modem kullanım ücreti ve 40,68 TL TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil  450 TL kurulum bedeli, 450 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 610,17 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 12 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp, düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • DSL İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 304,69 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell -Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor