TV+ ve Netflix Mevcut Müşteri Kampanyası

TV+ ve Netflix Mevcut Müşteri Kampanyası

Kategoriler: TV+ Diğer Kampanyalar

Netflix, Fiber internet ve 150'dan fazla canlı kanal, binlerce film, dizi, belgesel ile TV+ keyfini doyasıya yaşayın.

268,46 TL / 1 AY Süresi Doldu

8 Eylül 2023 tarihinde sona ermiştir

TV+ ve Netflix Mevcut Müşteri Kampanyası

En yeni filmler, ödüllü diziler, en sevilen animasyonlar, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları ve daha fazlası TV+’ta. Ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir; istediğiniz programları kaydedebilir; telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. Fiber internet, TV+ Paketi ve Netflix paketi 12 ay sabit fiyat garantisiyle ve tek faturada!

Fiyatlar

​​​Kampanya Özet Fiyat Tablosu
12 Ay Taahhütlü
TV+ HD keyfi (HUAWEI/VESTEL/SKYWORTH)

​İndirme Hızı*
Yükleme Hızı​Kota​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Basic Paket)​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Standart Paket)​​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Premium Paket)
35 Mbps​​10 Mbps
Limitsiz​268,46 TL​296,12 TL​322,97 TL​
50 Mbps​10 Mbps​Limitsiz​316,43 TL​​343,28 TL
100 Mbps​20 Mbps​Limitsiz​352,99 TL​​379,84 TL
500 Mbps​​50 Mbps
Limitsiz​454,56 TL​​481,4 TL
1000 Mbps​
​​50 Mbps
Limitsiz​525,65 TL​​552,50 TL


TV+ 4K keyfi (SAGEM)

​İndirme Hızı*
Yükleme Hızı​Kota​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Basic Paket)​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Standart Paket)​​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı** (Fiber İnternet & TV+ Ekstra Paketi & Netflix Premium Paket)
35 Mbps​​10 Mbps
Limitsiz​273,54 TL
301,20 TL
328,05 TL​
50 Mbps​10 Mbps​Limitsiz​321,52 TL​​348,36 TL
100 Mbps​20 Mbps​Limitsiz​352,99 TL​​379,84 TL
500 Mbps​​50 Mbps
Limitsiz​454,56 TL​
​481,40 TL
1000 Mbps​​​50 Mbps
Limitsiz​525,65 TL​​552,50 TL
(*): Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
200 Mbps, 500 Mbps, 1000 Mbps hızlardan adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır. 
Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
(**): Kampanya fiyatı aylık olup fiyata tüm vergiler ve Wi-Fi 5 veya Wi-Fi 6 için 22,37 TL modem kullanım ücreti dahildir.
Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatına tüm vergiler dahildir.
Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​
Netflix güncel paket bilgileri için tıklayınız.
 • ​Turkcell Fiber Limitsiz Paketler ve TV+’ın eğlenceli dünyası bir arada çok özel fiyatlarla!
 • Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • TEK FATURA : Farklı yerlerde fatura ödemeye son! Bu kampanyamızla, Netflix faturasını da Superonline üzerinden ödenecek. TV+, Fiber internet ve Netflix için tek bir fatura çıkacak!
 • 13 Temmuz 2023 - 31 Ocak 2024 tarihlerinde kampanyaya katılan müşterilerimize 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.  
 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+, Netflix ve Fiber İnternet hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan, mevcut Turkcell Superonline fiber internet ve TV+ aboneleri yararlanabilir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre TV+ izleme süresini %20 ve üzeri arttıran, data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • TV+ ve Netflix Mevcut Müşteri Kampanyasının bir parçası olarak sunulan Netflix hizmetinden yararlanmak için Netflix etkinleştirme sürecinin tamamlanarak Netflix hizmetinin etkinleştirilmesi gerekmektedir.
 • Netflix hizmeti, satış sonrası müşterinin telefonuna gönderilecek SMS içerisindeki link üzerinden veya superonline.net web sitesine giriş yapıldıktan sonra “Hesaplar” bölümünde bulunan “Ürünlerim ve Servislerim” sekmesindeki kampanya alanından aktiflenebilir.
 • Halihazırda müşteri Netflix üyesi ise, kampanya kapsamındaki alacağı Netflix hizmetini aktiflerken müşterinin mevcut Netflix hesabının bağlı olduğu e-mail bilgisi ile giriş yapması gerekmektedir. Mevcut e-mail ile aktifleme yaptıktan sonra müşterinin Netflix’te var olan ödeme metodu, kampanya kapsamında Superonline faturasına yansıyacak şekilde değişecektir. Müşterinin mevcut Netflix hesabı için Netflix tarafından faturalandırılması ilgili soruları için doğrudan Netflix ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
 • TV+ paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil WiFi 5 veya WiFi 6 modem için 22,37 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin yeni nesil WiFi 6 modem talep etmesi durumunda, tüm vergiler dahil 253,91 TL modem yeniden kurulum ücreti tek seferde faturaya yansıtılır. WiFi 6 modem kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde Fiber internet aboneliğinin devamı istenerek sadece TV+ aboneliğinin iptali istenildiği takdirde; eğer farklı bir kampanyadan yararlanılmak istenmez ise, Netflix paketi iptal edilerek ve bu kampanyadan çıkarılarak Fiber Hızları Kampanyası’na geçiş yapılır ve kalan taahhüt süresi boyunca ilgili fiber tarife için Fiber Hızları Kampanyası fiyatları ve koşulları geçerli olur. Bu durumda müşterinin seçmiş olduğu TV+ Paketi ve TV+ Sinema Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, TV+ kutusu kurulum ücreti, TV+ aktivasyon ücreti ve TV+ Kutusu’nun teslim edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından sağlanan TV+kutusu aylık kira bedeli indirimlerinin toplamı; seçmiş olduğu TV+ Paketi ve TV+ Kutusu’nun kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Abonelik 12 aydan önce sonlandırılırsa; müşterinin seçmiş olduğu Tarife, TV+ Paketi ve TV+ Sinema Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, Turkcell Superonline fiber internet ve TV+ Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri ve TV+ Kutusu’nun teslim edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından sağlanan TV+kutusu aylık kira bedeli indirimlerinin toplamı; müşterinin seçmiş olduğu hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel müşteriye kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • TV+ cihazı Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei kutu için 1220,34 TL, Vestel kutu için 1220,34 TL, Sagem kutu için 1830,51 TL, Skyworth kutu için 1322,03 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 487,50 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyada opsiyonel olan ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin (varsa) kotalarından düşmemektedir. Kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 00 00
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Netflix hizmeti müşteriye, Netflix tarafından ayrıca sağlanacak olan Netflix Kullanım Koşulları kapsamında sağlanmaktadır. TV+ ve Netflix Mevcut Müşteri Kampanyası teklifinde bulunan diğer hizmetler Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere Netflix tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor