Yanında TV+ Kampanyası

Yanında TV+ Kampanyası

Kategoriler: TV+ Kampanyaları

En çok izlenen canlı kanallar, en sevilen sinema kanalları ve yüzlerce film ve dizi Turkcell Fiber'e ek ayda sadece 34.90 TL

34,9 TL / 1 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir

Yanında TV+ Kampanyası

İngiltere Premier Lig'den Formula 1'e, MotoGP'den NBA'ye, Tenis turnuvalarından dünyaca ünlü mücadelelere sahne olan spor kanalları; Discovery Channel’dan Nat Geo Wild’a, Da Vinci Learning’den Animal Planet’e en sevilen belgesel kanalları ; Gametoon’dan GINX TV’ye, Myzen TV’den 24Kitchen’a en eğlenceli yaşam kanalları; Disney Junior’dan Duck TV’ye, Cartoon Network’ten Baby TV’ye en çok izlenen çocuk kanalları ve çok daha fazlası ile TV+ Aile Paketi Fiberinize ek ayda sadece 44,90 TL.

Fiyatlar

TV+ HD keyfi : (Huawei)


​TV+ Paketleri TV+ Paketi
Aylık Tarife Fiyatı​
 TV+ Paketi
Aylık İndirimi​
​ TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli 
 TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​Kampanya
Fiyatı​*
​TV+
Evde Sinema Paketi​
​​64,90 TL40​​,00 TL​​​​20,00 TL​​​10,00 TL​​​34,90 TL​​​
​TV+
Aile Paketi
​​74,90 TL40​​,00 TL​​​​20,00 TL​​​​​10,00 TL​​​​​44,90 TL​​​
TV+ 
Ekstra Paketi​​
​84,90 TL​40​​,00 TL​​​​20,00 TL​​​​​10,00 TL​​​​​54,90 TL​​​


TV+ 4K keyfi : (Sagem)


​TV+ Paketleri​​ TV+ Paketi
Aylık Tarife Fiyatı​
​ TV+ Paketi
Aylık İndirimi​
​​ TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli 
 TV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimi​​​Kampanya
Fiyatı​*
​​TV+ 
Evde Sinema Paketi​
​​​64,90 TL40​​,00 TL​​​​30,00 TL​​​​15,00 TL​​​​​39,90 TL​​​
​​TV+
Aile Paketi
​​​74,90 TL40​​,00 TL​​​​​30,00 TL​​​​​​​15,00 TL​​​​​49,90 TL​​​​
TV+ 
Ekstra Paketi​​​
​84,90 TL​​40​​,00 TL​​​​30,00 TL​​​​​​​15,00 TL​​​​​​59,90 TL​​​


TV+ Evde Sinema Paketi, TV+ Aile Paketi ve TV+ Ekstra Paketi ile birlikte sunulan TV+ Full Sinema Paketi aylık indirim bedeli vergiler dahil 19,90 TL (OndokuzTürkLirasıdoksanKuruş)’dir


Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​


*24 ay taahhütlü kampanya fiyatıdır.Tüm vergiler dahildir.

 • Mevcut faturanıza ek  TV+ fırsatı!
 • Mevcut fiber internet müşterilerimize özel faturalarına ek olarak TV+ Evde Sinema Paketi ayda sadece 34,90TL
 • ​Üstelik ilk 1 ay tüm kanallar açık!​​​
 • Paket detayları için tıklayın​.​​
 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında 24 ay boyunca  TV+ Evde Sinema, Aile ve Ekstra paketleri sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyada TV+ kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 200 TL, TV+ aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 100 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dâhildir.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde  TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei kutu için 350 TL, Sagem kutu için 550 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 0000
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.​
 •  Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.​


​Yanında TV+ Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız​. 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın