Game+ İle Yeniden Evde Oyun Keyfi Kampanyası

İstediğiniz cihazda kesintisiz oyun deneyimine ve ışık hızında Fiber'e devam etmek için kampanyanızı hemen yenileyin !

Fiyatlar

​​​​​İndirme Hızı
​Yükleme Hızı
​Kota
​​​Taahhüt Süresi​​​ ​Aylık Toplam
Kampanya Fiyatı* (Fiber İnternet + GAME+ Premium Paket)
​25 Mbps
​10 Mbps
Limitsiz​​
​​12 Ay​İlk 3 ay 415 TL, sonraki 9 ay 470 TL​
35 Mbps​
10 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 3 ay 435 TL, sonraki 9 ay 490 TL​
50 Mbps​10 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 3 ay 455 TL, sonraki 9 ay 510 TL​
​100 Mbps
​20 Mbps
Limitsiz​​​​12 Ay​
İlk 3 ay 475 TL, sonraki 9 ay 530 TL​
​200 Mbps
20 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 3 ay 495 TL, sonraki 9 ay 550 TL​
​500 Mbps
50 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 3 ay 545 TL, sonraki 9 ay 600 TL​
​1000 Mbps
50 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 3 ay 595 TL, sonraki 9 ay 650 TL​

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22,37 TL WiFi 5 veya WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

GeForce NOW Nedir?
GeForce NOW, NVIDIA’nın sahip olduğunuz bilgisayar oyunlarını internet üzerinden oynamanıza olanak tanıyan bir bulut oyun servisidir. Oyun başka bir yerdeki sunucular üzerinde çalıştırılarak bulut teknolojisi sayesinde internet üzerinden anlık görüntü olarak oyuncuya ulaştırılır. Bu sayede oyuncu, herhangi bir güçlü donanıma sahip oyun bilgisayarına gerek duymadan, istediği cihazdan sevdiği oyunları en iyi şekilde deneyimleyebilir.
GAME+ Nedir?
GAME+ ; Turkcell’in GeForce NOW ile yaptığı işbirliği çerçevesinde yarattığı bir alt markadır.
GeForce NOW ile ilgili detaylı tüm bilgiler buradan ulaşabilirsiniz. 
GeForce NOW, en ünlü dijital oyun mağazalarında satın aldığınız oyunları oynamanıza izin verir.
Ayrıca sistem içerisinde 1.000 den fazla oyun bulunmaktadır.

GeForce NOW Avantajları 

 • Yeni çıkan en güncel oyunları oynayabilmek için sürekli cihazınızı (donanım) yenileme ihtiyacınız olmaz
 • $800-$3000 arası değişen yüksek gaming (oyuncu) bilgisayar / konsol maliyetlerine katlanmanıza gerek kalmaz
 • 5GB-100GB arası oyunu bilgisayara indirme / yüklemeye zaman harcamazsınız
 • Yeni oyunlar için donanım hafızası kapasite sorunu olmaz
 • Her yerden her cihazdan oyun oynama isteğiniz karşılanır ve elinizdeki bilgisayarı gelişmiş bir oyun bilgisayarına dönüştürür.

 • ​Kampanya 09.01.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadaki Fiber İnternet Hizmeti Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından, kampanya kapsamındaki GAME+ Premium Paketi ise Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş sunulmaktadır.
 • Kampanyadan, taahhüdünün bitmesine 90 gün veya daha az kalan mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22,37 TL modem kullanım (WiFi 5 veya WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan GAME+ Premium Paketi kampanya aktivasyonuna paralel otomatik olarak tanımlanacaktır. Paket içeriği ile ilgili tüm detaylar www.gameplus.com.tr sitesinden yer almaktadır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın, varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 600 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. ​
 • Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) Hizmeti opsiyonel olarak sunulmaktadır. Kampanya kapsamında numara tahsis yapılması durumunda tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri üzerinden katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.Sayfayı kaydırın
Yükleniyor