SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

 • Kampanyadan yeni aboneliğe gelen ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan başka bir hediyeli cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler. 

 • Yeni Turkcell Superonline müşterileri için Kurulum ve Aktivasyon taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.​

 • ​​K​ampanya kapsamında tüm vergiler dahil 30 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

 • Kampanya kapsamında sunulan GAME+ Premium Paketiniz, kampanya aktivasyonu ile paralel otomatik olarak başlatılacaktır.
  Üyelik detaylarınıza ve GAME+ dünyasındaki tüm içerik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 • "Oyunlar" sayfasında GeForce NOW'da desteklenen yüzlerce oyunun bulunduğu listeye ulaşabilir, hangi oyunları oynayabileceğini kontrol edebilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunun kütüphanende bulunması veya önceden satın almış olmanız yeterli. Listemizde bulunan, desteklenen platformlardaki oyunlarını GeForce NOW'da dilediğin gibi oynayabilirsiniz. Üstelik platformda Fortnite, War Thunder, World of Tanks gibi birçok ücretsiz oyun da bulunmaktadır. Detaylar için tıklayınız. 

 • Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir.) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir olacaktır.

 • Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  ​​Hız
  ​​Kota
  ​​Tarife Fiyatı
  ​​50 Mbps
  ​​Limitsiz
  ​​405,23 TL
  ​​100 Mbps
  ​​Limitsiz
  ​​435,70 TL
  ​​200 Mbps
  ​​Limitsiz
  ​​527,11 TL
  ​​500 Mbps
  ​​Limitsiz
  ​​811,48 TL
  ​​1000 Mbps
  ​​Limitsiz
  ​​1.065,39 TL

  • Taahhüt süresinden önce aboneliğin iptal edilmesi halinde;
  • Tarife ücreti ve GAME+ paketi üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimlerin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı veya
  • eğer yukarıda sayılan tutarlar toplamına göre lehime olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten Taahhüt Süresi bitimine kadar, Seçtiğim Tarife ve GAME+ Paketi için TURKCELL SUPERONLINE’a ödemem gereken tüm vergiler dahil bedeller toplamı ve işbu Kampanya’nın -varsa- önceki TURKCELL SUPERONLINE kampanyanızda belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal edilmesi halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili Kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

 • Kampanya kapsamında sunulan GAME+ Premium Paket iptal edilememektedir. GAME+ hizmetinden faydalanmak istememeniz durumunda, işbu kampanyanın taahhütnamesinde belirtilen şartlar geçerli olmak kaydıyla kampanya değişikliği yapılabilir.

 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya değişikliği, taahhüt bitimine son 90 güne kalana kadar yapılamamaktadır.

 • Kampanya kapsamında sunulan hız paketleri arasında üst paketlere değişiklik yapılabilir.

 • Kampanya kapsamında devir yapılamamaktadır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.


 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 1015,63 TL'ye kadar olan kısmı için iptal bedeline ilişkin fatura Turkcell Superonline iletilmelidir.  Takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.


Sayfayı kaydırın
Yükleniyor