Fiber 3'lük

Alo Hizmeti her yöne 100 dakika konuşma hediye. 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat.

Fiyatlar

​​24 Ay Taahhütlü + Alo Hizmeti​​​
Fiyat
25 Mbps Limitsiz Fiber İnternet (75 GB AKK)
Turkcell TV+ Net Large Paketi Ev telefonundan ​100 DK Konuşma​
​54 TL

 24 Ay TaahhütlüFiyat 
25 Mbps Limitsiz Fiber İnternet (75 GB AKK) Turkcell TV+ Net Large Paketi​64 TL

 

 • Fiber internet, ALO ve TV+ Paketi sadece tek faturada!
 • 24 Ay Fiyat Garantisi
 • Sabit numarasını taşıyan ya da numara tahsis edenlere ek indirim fırsatı
 • Turkcell TV+ Net Large Paketi ile webden, cepten ve tabletten en sevdiğin TV kanallarını izleyebilir, canlı kanalı geri sarabilir ve sevdiğin dizilerin sezon kayıtlarını yapabilirsin.
 • Tu​rkcell TV+ Net Large Paketi’ni kullanabilmek için www.turkcelltvplus.com.tr adresine tıklayabilirsin.

 

 

 • Fiber internet hizmeti, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (Turkcell Superonline) tarafından sunulmakta olup Turkcell Superonline’ın fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Fiber 3’lük kampanyasından yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri faydalanabilir. Ses indiriminden yararlanmak için abonelerin Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri veya Turkcell Superonline’a numara taşımaları gerekmektedir.
 • Kampanya 17 Şubat 2015- 1 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında Turkcell Superonline’dan ses hizmeti alan abonelere 24 ay boyunca her yöne 100 dakika paketi hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye verilen Her yöne 100 dakika ücretsiz paketi Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi GSM, Uluslararası I. Kademe PSTN, 444, Diğer Alternatif Telekom Operatörleri, Üç Haneli Ücretli Özel Servis Numaraları (1XY) yönleri dahildir.Ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.
 • Kampanya kapsamında 24 ay süre ile Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan Turkcell TV+ Net Large Paketi hizmeti kampanya dahilinde 24 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Taahhüt süresi sonunda Turkcell TV+ Net Large Paketi hizmetini 08502220222 Turkcell Superonline Çağrı Merkezi üzerinden iptal ettirilmezse aylık vergiler dahil 5.90 TL ile ücretlendirilecektir. Fiber internet hizmetinin sonlandırılması durumunda yararlanılan ses hizmeti de sona erer.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan modem stoklar ile sınırlıdır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (fiber internet kurulum ücreti olarak tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL, kampanya kapsamında yararlanılan aylık indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, ses hizmeti kullanılıyorsa 24 ay her yöne 100 dakika ücretsiz paketi fiyatı aylık 6,99 TL’nin kullandığım ay sayısı kadar bedeli, fiber internet aktivasyon ücreti toplam bedeli ile kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalanır. o Hız Alanı uygulaması kapsamında ay içerisinde veri kullanımı,seçilen Hız Alanı’na (adil kullanım) ulaştığında o ay içerisinde veri indirme hızı 3 Mbps, veri yükleme hızı 1 Mbps olarak devam edecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel paket değişikliği bedeli olarak faturalandırılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında Superonline İletşim Hizmetleri A.Ş.(Turkcell Superonline olarak anılacaktır) tarafından sunulan Turkcell TV+ Net Large Paketi hizmetine, Turkcell Superonline tarafından sunulduğu sürece ve Turkcell Superonline tarafından hizmet hakkında belirlenen şartlar çerçevesinde erişim ve kullanım imkanı sağlanmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Turkcell TV+ Net Large Paketi ile webden en sevdiğiniz TV kanallarını izleyebilir, pakete dahil filmleri izleyebilirsiniz. Turkcell TV+’ın teknolojik özellikleri ile canlı kanalı geri sarabilir, dizilerin sezon kayıtlarını yapabilirsiniz. Turkcell TV+ Net Large Paketi’ni kullanabilmek için www.turkcelltvplus.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

 

Fiber 3'lük Kampa​nyası Taahhütnamesi

​​*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​ ​
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın