Üniversiteli Yalın ADSL

Üstelik 12 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat

Fiyatlar

Hız Kota AKK* (Download) Tarife Fiyatı (TL) 12 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı (TL) Aylık İndirim Tutarı (TL)
16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 9359 34

*AKK, adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.

 

*Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!
 • Üniversitelilere Özel 12 ay taahhüt fırsatı!
 • Aktivasyon ve modem ücreti yok!
*Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

 

 

 • Kampanya 08.09.2014 - 01.10​.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için yeni TURKCELL SUPERONLINE internet abonesi olmak veya mevcut TURKCELL SUPERONLINE abonesi olarak mevcut abonelikten farklı bir adreste olmak kaydıyla üniversiteli kampanyasından (Fiber veya Yalın ADSL) bir defaya mahsus olmak üzere yararlanılabilir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir. Kampanya kapsamına “Diğer Yükseköğretim Kurumlarına” kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kampanya kapsamında olan üniversite listesi için: www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz
 • Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur.
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Ay içerisindeki veri indirimi (download), 16 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB Hız Alanı paketinde 50 GB’ye ulaştığında indirme (download) internet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde indirme (download) internet hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir (Hız Alanı: AKK).
 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde, kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda kampanya kapsamında kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [seçmiş olduğum hız paketine uygulanan  Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar toplam bedeli,
  “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, yeni aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum ücreti, yeni aboneliklerde tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, Turkcell Superonline’dan hizmet almakta olduğum mevcut ADSL aboneliğinden Yalın ADSL aboneliğine yapılacak geçişlerde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 8 TL aktivasyon ücreti] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Bu kampanya kapsamında sunulan hizmetler bir başkasına devredilemez.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • 16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Turkcell Superonline ALO (ev telefon) hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde Turkcell Superonline hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Turkcell Superonline ADSL aboneleri için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer ve Adil Kullanım Koşullarını (AKK) etkiler. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra Yalın ADSL kampanyasına gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​
Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın