Fiyatlar

 • ADSL Yaz Fırsatı kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 • Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Hız​Kota
AKK*Tarife Fiyatı TL27 Ay Taahhütlü
Kampanya Fiyatı TL​
​8 Mbps'ye kadar​Limitsiz 50 GB AKK​​76 TLİlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 49 TL​
16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​50 GB AKK78 TL​İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 54 TL
16 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​75 GB AKK​83 TLİlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 59 TL​

 

*AKK, indirme (download) Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

 

 • Turkcell Superonline’dan ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle yaza özel kampanya teklifi fırsatını kaçırma!
 • Üstelik kurulum ve aktivasyon taahhüt süresince, modemse abonelik süresince ücretsiz!

 

 

 • Kampanya 1 Haziran 2015 - 6 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut ADSL müşterileri, 27 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • ADSL kampanyasında vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • 16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, tarife fiyatı ve kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlandığım ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download), 8 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB'ye, 16 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet indirme (download) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet indirme (download) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir. (AKK: Adil Kullanım Koşulları)
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Belirtilen paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler taahhütname de belirtilen kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • ADSL Yaz Fırsatı kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen müşteriler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler (%18 KDV) dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.

ADSL Yaz Fırsatı​ Kampany​ası Taahhütnamesi​


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın