SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası, 24 ay taahhütle sadece yabancı uyruklu bireysel müşterilere sunulan Limitsiz AKK’lı, kotasında duran Akıllı Paketler ve AKK’sız Platin paketten oluşan teklifimizdir.  

 • ​Kampanya’dan yeni ve mevcut yabancı uyruklu bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmamam ve Turkcell Superonline aboneliğimin askıya alınmamış olması durumunda yararlanabilir.

 • ​Kampanya 18 Ekim 2017 - 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 ve saha kanallarından (FÇM,DÇM) üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • ​Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası tüm paketleri için taahhüt süresi 24 aydır. 

 • ​Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyasının taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. Kampanyanın taahhüt süresi 24 aydır.

 • ​Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 240 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, DÇM’ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan​ peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiminiz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir.

 • ​Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyasında aktivasyon bedeli “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli kapsamında aktivasyon sürecinden önce alındığından kampanya iptalinde ayrıca herhangi bir cayma bedeli aktivasyon ücreti için yansıtılmamaktadır.

 • ​Yabancılara Özel Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyasında kurulum bedeli “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli kapsamında aktivasyon sürecinden önce alındığından kampanya iptalinde ayrıca herhangi bir cayma bedeli kurulum ücreti için yansıtılmamaktadır.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 7 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. 

 • ​Paketler arası üst hızlara geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

 • ​Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan sadece geçişe uygun yabancılara özel mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. 

 • ​Kampanya kapsamında Diğer İnternet Servis Sağlayıcı indirimi mevcut değildir.​

 • ​Aboneliğin iptal edilmesi durumunda taahhütnamede belirtilen şekilde kampanya iptal bedeli BTK kurallarına uygun olarak yansıtılır. ​

 • ​Yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında müşterilere kotasında duran Akıllı Paketler sunulmaktadır. Akıllı Paketler kota sınırına ulaştığında internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli ya da sürpriz fatura yansıtılmaz. Varsa ALO Hizmetiniz ya da Turkcell TV+ hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketi (10 GB 10 TL, 25 GB 15 TL, 50 GB 25 TL) alarak da internet kullanımınıza ay sonuna kadar devam edebilirsiniz. 

 • ​Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ürünler arası geçiş (ÜAG) yapamayacaktır. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. İlgili müşteriler DECT hediyeli dakika paketlerini alamayacaklar. Yabancı müşteriler isterlerse yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.

 • ​Yabancı müşteriler Turkcell TV+ hizmeti olarak sadece Yabancılara Özel Yanında Turkcell TV+ kampanyasından yararlanabilirler. Standart bireysel müşterilere sunulan Turkcell TV+ tekliflerinden yararlanamazlar.

 • ​Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.​

 • ​Evet. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti numara tahsis durumunda uygulanmaktadır. 

 • ​Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.​

 • ​Kampanyadan yararlanan yabancı müşterilerin abonelik sözleşmesi ilgili kampanya taahhütnamesi ve aşağıda belirtilen evraklardan herhangi birini abonelik sürecinde kimlik tipi olarak iletmeleri gerekmektedir.
  Pasaport
  Yabancılara mahsus ikamet tezkeresi
  Yabancı Tanıtma Belgesi
  Yabancı Misyon Personel Kimlik Kartı
  Mavi Kart
  Geçici Koruma Kimlik belgesi
  Vatansız Kişi Kimlik Belgesi

 • ​Hız​Taahhütsüz Tarife Fiyatı
  ​24 Mbps Limitsiz 100 GB AKK​104 TL
  ​24 Mbps Limitsiz 150 GB AKK​114 TL
  ​24 Mbps Limitsiz 200 GB AKK​124 TL
  ​25 Mbps Platin Paket​229 TL
  ​50 Mbps 100 GB Akıllı Paket​94 TL
  ​50 Mbps 200 GB Akıllı Paket​114 TL
  ​100 Mbps 50 GB Akıllı Paket​99 TL
  ​100 Mbps 100 GB Akıllı Paket​109 TL
  ​100 Mbps 200 GB Akıllı Paket​129 TL

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor