SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ve Turkcell Superonline yetkili satış kanalları üzerinden katılabilirsiniz.

  • ​Kampanyadan, aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
  • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.

 • ​Kampanya kapsamında yeni bir kurulum ve aktivasyon işlemi yapılmadığı için bu ücretler bulunmamaktadır. 

 • ​​​​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22,37 TL modem kullanım (Wifi 5 veya Wifi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.​

 • ​​Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. ​

 • ​​​​​​Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  ​​İndirme Hızı
  ​Yükleme Hızı
  ​​Kota
  ​​Tarife Fiyatı
  ​25 Mbps
  ​10 Mbps
  ​Limitsiz
  ​600 TL
  ​35 Mbps
  ​10 Mbps
  ​Limitsiz
  ​​650 TL
  ​50 Mbps
  ​10 Mbps
  ​Limitsiz
  ​​700 TL
  ​100 Mbps
  ​20 Mbps
  ​Limitsiz
  760 TL
  ​200 Mbps
  ​20 Mbps
  ​Limitsiz
  ​810 TL

 • ​​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılabilir.

 • ​Kampanya kapsamında damga vergisi bulunmamaktadır.

 • ​Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.

 • ​Kampan​ya kapsamında sunulan paketlerin yükleme (upload) hızı 10 ve 20 mbps’dir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor