SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren belli bir süre internet indirimli, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir. Kampanyanın taahhüt süresi müşterinin vazgeçtiği kampanyasının taahhüt süresi kadar geçerli olacaktır.

 • 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren belli bir süre internet indirimli, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz yararlanabilir.

 • Kampanyanın taahhüt süresi müşterinin vazgeçtiği kampanyasının taahhüt süresi kadar geçerli olacaktır.

 • Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Belli bir süre internet indirimli, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarından yararlanan müşterilerin WiFi 6 modem, TV+ veya cihaz almaktan vazgeçmeleri durumunda otomatik geçiş yapılır.

 • Yeni Turkcell Superonline müşterileri için Kurulum ve Aktivasyon taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.​

 • ​​K​ampanya kapsamında tüm vergiler dahil 35 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

 • Kampanya kapsamında sunulan GAME+ Premium Paketiniz, kampanya aktivasyonu ile paralel otomatik olarak başlatılacaktır.
  Üyelik detaylarınıza ve GAME+ dünyasındaki tüm içerik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 • "Oyunlar" sayfasında GeForce NOW'da desteklenen yüzlerce oyunun bulunduğu listeye ulaşabilir, hangi oyunları oynayabileceğini kontrol edebilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunun kütüphanende bulunması veya önceden satın almış olmanız yeterli. Listemizde bulunan, desteklenen platformlardaki oyunlarını GeForce NOW'da dilediğin gibi oynayabilirsiniz. Üstelik platformda Fortnite, War Thunder, World of Tanks gibi birçok ücretsiz oyun da bulunmaktadır. Detaylar için tıklayınız. 

 • Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir.) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir olacaktır.

 • ​​​​​Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  ​Hız
  ​Kota
  ​Tarife Fiyatı
  25 Mbps
  ​Limitsiz
  600 TL
  ​50 Mbps
  ​Limitsiz
  ​700 TL
  ​100 Mbps
  ​Limitsiz
  760 TL
  ​200 Mbps
  ​Limitsiz
  810 TL
  ​500 Mbps
  ​Limitsiz
  950 TL
  ​1000 Mbps
  ​Limitsiz
  ​1.250 TL

 • Taahhüt süresinden önce aboneliğin iptal edilmesi halinde;
  Tarife ücreti ve GAME+ paketi üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimlerin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı veya
  eğer yukarıda sayılan tutarlar toplamına göre lehime olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten Taahhüt Süresi bitimine kadar, Seçtiğim Tarife ve GAME+ Paketi için TURKCELL SUPERONLINE’a ödemem gereken tüm vergiler dahil bedeller toplamı ve işbu Kampanya’nın -varsa- önceki TURKCELL SUPERONLINE kampanyanızda belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal edilmesi halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili Kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır. ​

 • Kampanya kapsamında sunulan GAME+ Premium Paket iptal edilememektedir. GAME+ hizmetinden faydalanmak istememeniz durumunda, işbu kampanyanın taahhütnamesinde belirtilen şartlar geçerli olmak kaydıyla kampanya değişikliği yapılabilir.

 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya değişikliği, taahhüt bitimine son 90 güne kalana kadar yapılamamaktadır. 

 • Kampanya kapsamında sunulan hız paketleri arasında değişiklik yapılabilmektedir. 

 • Kampanya kapsamında devir yapılamamaktadır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır. ​

 • Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor