Fiber Hızları Kampanyası

Fiber Hızları Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Fiber Hızları Kampanyası ile ev internete devam!

Kampanyaya katılım 1 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir

Fiber Hızları Kampanyası

Fiber Hızları Kampanyası, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.

Fiyatlar


İndirme
(Download) Hızı​​
Yükleme 
(Upload) Hızı​​

​Kota​
Toplam Kampanya Fiyatı*
10 Mbps​
5 Mbps​​Limitsiz129 TL
​15 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz134 TL​
​20 Mbps 
​​5 Mbps
​Limitsiz
​144 TL
25 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz154 TL
35 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz
169 TL
35 Mbps**​
​10 Mbps
​Limitsiz​174 TL​
40 Mbps
​5 Mbps​​Limitsiz174 TL​
​50 Mbps
​​5 Mbps
​Limitsiz​179 TL
​​50 Mbps**
​​10 Mbps
​Limitsiz​184 TL​
75 Mbps
​​5 Mbps
​Limitsiz189 TL
​100 Mbps
​​10 Mbps
Limitsiz​194 TL​
​200 Mbps
​​10 Mbps
​Limitsiz​199 TL
​100 Mbps​
20 Mbps​​​Limitsiz
​​199 TL
​​200 Mbps
20 Mbps​​​​Limitsiz
208,5 TL​
​​500 Mbps​***
20 Mbps​Limitsiz
239 TL​
​​1000 Mbps​***
20 Mbps​Limitsiz​
309 TL​
​​500 Mbps​***​
​50 Mbps​
Limitsiz​249 TL​​
1000 Mbps​***​
50 Mbps​​Limitsiz​319 TL​​

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 12 TL modem kullanım ücreti fiyata dahildir. 
**İlgili paketlerde cihaz hediyeli kampanyalardan yararlanan müşteriler için geçerlidir.
*** 1 Haziran itibarıyla 500 Mbps ve 1000 Mbps hızları için yukarıdaki tabloda yer alan fiyatlar geçerlidir.

 • ​Belli bir süre internet indirimli, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 12 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • 13.01.2021 tarihinden itibaren 100 Mbps hızındaki pakete yeni abonelikle veya mevcut kampanya değişikliği ile gelen müşteriler için yükleme (upload) hızı 10 Mbps’tir. 13.01.2021 tarihinden önce 100 Mbps hızındaki paketlerden yararlanan müşteriler için yükleme (upload) hızında değişiklik olmayacaktır.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın