Fiber Hızları Kampanyası

Fiber Hızları Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Fiber Hızları Kampanyası ile ev internete devam!

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2024 tarihine kadar geçerlidir

Fiber Hızları Kampanyası

Fiber Hızları Kampanyası, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.

Fiyatlar


İndirme
(Download) Hızı​​
Yükleme 
(Upload) Hızı​​

​Kota​
12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı​
24 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı
10 Mbps​
5 Mbps​​Limitsiz194 TL​204 TL
​15 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz​199 TL
209 TL​
​20 Mbps 
​​5 Mbps
​Limitsiz
204 TL​​214 TL
​20 Mbps
​10 Mbps
​Limitsiz
209 TL​219 TL​
25 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz214 TL​224 TL
​25 Mbps
​10 Mbps
​Limitsiz
​219 TL
229 TL
35 Mbps
​5 Mbps
​Limitsiz
224 TL​234 TL
35 Mbps**​
​10 Mbps
​Limitsiz​229 TL​239 TL​
40 Mbps
​5 Mbps​​Limitsiz​234 TL
​244 TL​
​50 Mbps
​​5 Mbps
​Limitsiz​244TL
​249 TL
​​50 Mbps**
​​10 Mbps
​Limitsiz​​249 TL
259 TL
75 Mbps
​​5 Mbps
​Limitsiz​252 TL
262 TL
​100 Mbps
​​10 Mbps
Limitsiz​
​255 TL
270 TL​
​200 Mbps
​​10 Mbps
​Limitsiz​300 TL
​315 TL
​100 Mbps​
20 Mbps​​​Limitsiz
​260 TL
​​275 TL
​​200 Mbps
20 Mbps​​​​Limitsiz
​310 TL
325 TL​
​​500 Mbps​
20 Mbps​Limitsiz
330 TL​350 TL​
​​1000 Mbps​
20 Mbps​Limitsiz​
400 TL​420 TL​
​​500 Mbps​
​50 Mbps​
Limitsiz​​350 TL
370 TL​​
1000 Mbps​​
50 Mbps​​Limitsiz​​420 TL
440 TL​​

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22 TL modem kullanım ücreti fiyata dahildir. 
**İlgili paketlerde cihaz hediyeli kampanyalardan yararlanan müşteriler için geçerlidir.

​Kampanyadan yararlanan aktif Turkcell bireysel mobil müşterileri Turkcell Platinum ayrıcalıklarından bu kampanyanın 1000 Mbps paketinde oldukları süre boyunca faydalanabilecekler. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • ​Belli bir süre internet indirimli, WiFi 6 modemli, cihaz hediyeli veya TV+ kampanyalarında olup kampanya kapsamında sunulan ürünü almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 22 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 12 aylık kampanyalarda 500 TL, 24 aylık kampanyalarda 1000 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 480 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor