Avantajlı Yalın ADSL Erken Fırsat Kampanyası

Avantajlı Yalın ADSL Erken Fırsat Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Avantajlı fiyatlarla kampanyanızı erkenden yenileyin, fırsatı kaçırmayın !

140 TL / 1 AY Süresi Doldu

14 Nisan 2023 tarihinde sona ermiştir

Avantajlı Yalın ADSL Erken Fırsat Kampanyası

Avantajlı fiyatlarla kampanyanızı erkenden yenileyin, fırsatı kaçırmayın !

Fiyatlar

​İndirme Hızı

​Kota

​Taahhüt Süresi

​Kampanya Fiyatı*

8 Mbps’ye Kadar
​Limitsiz​

12 Ay
İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 200 TL

12 Mbps’ye Kadar
​Limitsiz​

​12 Ay

İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 200 TL


* Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 15 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) hızını gösterir.

 • Kampanya 14.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan aşağıdaki kampayalarda bulunan ve taahhütlerinin bitmesine 90 gün veya daha az kalan mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile, altyapılarının uygun olması durumunda yararlanabilirler.
 • Avantajlı Yalın ADSL Yenileme Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Erken Yenileme Kampanyası, Yalın DSL Mükemmel Fırsat Kampanyası, Avantajlı Yalın ADSL Son Fırsat Kampanyası, Saha Çalışan Kampanyası  Yalın DSL  2019, Mevcut Müşteri Yeni Yalın DSL Yenileme Kampanyası, Yalın ADSL Süper Fırsat Kampanyası, Yalın ADSL Fırsata Devam Kampanyası
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. 
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır
 • DSL İnternetinizi nakil ettirmeniz durumunda takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 300 TL yansıtılır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz. katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor