3 Ay Denemesi Bedava TV+ Devam Kampanyası

3 Ay Denemesi Bedava TV+ Devam Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası'ndan yararlanan müşterilerin TV+ aboneliğini iptal etmesi durumunda geçeceği devam kampanyası.

17 Eylül 2021 tarihinde sona ermiştir

3 Ay Denemesi Bedava TV+ Devam Kampanyası

3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası'ndan yararlanan müşterilerin fiber internet hizmetinin devamı istenerek yalnızca TV+ aboneliğini iptal etmeleri durumunda kalan taahhüt süresince geçeceği devam kampanyasıdır.

Fiyatlar

​3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası’ndan kalan taahhüt süresince aşağıdaki fiyatlar geçerli olacaktır;

​Modem
Hız*​
​Kota
Kampanya Fiyatı​
Wi-fi 5​20 Mbps
Limitsiz​​99,90 TL
​Wi-fi 5
​25 Mbps
Limitsiz​
104,90 TL
​Wi-fi 5
35 Mbps
Limitsiz​
109,90 TL​
Wi-fi 6​
20 Mbps
Limitsiz​​105,90 TL
​Wi-fi 6
​25 Mbps
​Limitsiz​
110,90 TL​
​Wi-fi 6
​35 Mbps
Limitsiz​​115,90 TL​

(*): Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 
Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 
Kampanya kapsamında sunulan hızlar için upload değeri 5 Mbps’dir.
 
Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve WiFi 5 modem için 9 TL , WiFi 6 modem için 15 TL modem kullanım ücreti de dahildir. 

​3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası'ndan yararlanan müşterilerin, fiber internet hizmetinin devamını isteyerek yalnızca TV+ aboneliğini iptal etmeleri durumunda kalan taahhüt süresince geçeceği devam kampanyasıdır.


 • ​3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerin fiber internet hizmetinin devamını isteyerek yalnızca TV+ aboneliğini iptal etmeleri durumunda otomatik olarak 3 Ay Denemesi Bedava TV+ Devam Kampanyası’na geçişi sağlanır. Kampanya 3 Ay Denemesi Bedava TV+ kampanyasının kalan taahhüt süresi kadar geçerlidir.​ 3 Ay Denemesi Bedava TV+ Kampanyası detayları için tıklayınız. ​​
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 modem için 9 TL, Wi-fi 6 modem için 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyada opsiyonel olan ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar. 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın