Taksitli TV+ Ready Kampanyası

Taksitli TV+ Ready Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

TV+ Ready cihazınız TV+ Premium üyeliğiniz ile xDSL internetinize ek 12 ay taksit fırsatıyla!

69,9 TL / 12 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir

Taksitli TV+ Ready Kampanyası

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Fiyatlar

​Cihaz ​Taahhüt
Süresi​
​​Aylık Cihaz Bedeli*​Taksitli Toplam Cihaz Bedeli*​
​TV+ Ready​12 ay69,90 TL​​838,80 TL​
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada
TV+ Ready ile 12 aylık TV+ Premium üyeliği hediye!

Tak ve İzle
TV+ Ready’yi kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonsuzu HTMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.

Sen Nereye, TV+ Ready Oraya
İster evde ister tatilde, TV+ Ready keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ Ready takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ Ready ile varın.

Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ Ready’de
TV+ Ready herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV+ Ready ile kumanda sizde
TV+ Ready ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.

Sesli komut ile daha hızlı bir deneyim TV+ Ready’de
TV+ Kumandasındaki sesli komut özelliği ile, TV+ Ready sizi anlar, dilediğiniz işlemi söylemeniz yeterli sesli algılaması sayesinde işleminiz hızlıca gerçekleşir.

Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ Ready’de 
TV+ Ready muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ Ready ile  sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ Ready ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve  çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz. 

 • ​Kampanya 01.03.2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline xDSL müşterileri yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) cihaz satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere Taksitli TV+ Ready Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli TV+ Ready Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli TV+ Ready Kampanyası birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Taksitli TV+ Ready ile birlikte sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell -Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Teknik Özellikler​​ ​
CPU​ARM Quad 64-bit Cortex-A53 2GHz (DVFS) kadar​
Android OS​Android ™ 9.0 veya daha yüksek​
​Video/Audio çıktısıHDMI​
​Görüntü formatıH.265 10-bit 4K*2K@75fps, VP9 4K*2K @75fps, AVS2-P2 4K*2K@75FPS kadar, H.264 AVC 4K*2K@30fps, MPEG1/2/4 ASP, WMV/VC-1,AVS+, RealVideo8/9/10​
Ses formatı​MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG, M4A, MP4, AAC, APE, FLAC, MP1/2 vs.​
Resim formatı​JPG, BMP, PNG ve diğer resim formatları​
Ağ​Wi-Fi 2.4G/5.8G Hz  802.11a/b/g/n/ac ​
Çalışma Isısı​0℃~40℃​
Güç​Girdi: AC100-240V 50/60Hz
Çıktı: DC 5V/1.5A​
Güç Tüketimi​<7,5W​
Uzaktan Kumanda​Var​

Sayfayı kaydırın