Fiyatlar

​Cihaz​Taahhüt SüresiAylık Cihaz Bedeli​Toplam Cihaz Bedeli​
Turkcell T Tablet​​24 ay​27,90 TL​669,6 TL

 • 24 ay taksit avantajı ile ayda sadece 27,90 TL’ye tablet sahibi olma fırsatı.
 • ​Kampanya 31.7..2017 – 31.10.2017 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni* DSL/fiber müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Turkcell T Tablet kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan​ peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Turkcell T Tablet Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli Turkcell T Tablet ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’ lerden katılabilir.
 • Hali hazırda diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Müşteriler, Taksitli Turkcell T Tablet Kampanyası katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

​İşletim SistemiAndroid 5.1 (Lollipop)​
​Bellek (RAM)2 GB​
İşlemci Hızı​​MT8735 Quad Core 1GHz
​Boy​206.4 mm
Genişlik​​123 mm
​Kalınlık 10.1 mm​
​Ağırlık342 gr​
​Dahili Hafıza16 GB​
Harici Hafıza​32 GB'ye Kadar Arttırılabilir Hafıza​
​Ekran Boyutu​8.0 inç
​Ekran Çözünürlüğü​1280 x 800 Piksel HD
​Ekran TeknolojisiKapasitive Ekran​
​Ekran TipiIPS Dokunmatik​
​Arka Kamera5 MP​
AutoFocus ​​Flaş 
​Ön Kamera2 MP​
WebCam ​Video Çözünürlük​1080 x 1920 Piksel
​Video Çözünürlük
​ 1920 x 1080 Piksel
​Video Kayıt1080P 30 Kare/Saniye​
​Görüntülü KonuşmaUygulama ile İnternet Üzerinden​
Radyo ​​Uygulama ile İnternet Üzerinden
​4.5G ile Uyumlu​CAT 4
​4.5G İndirme (Download) Hızı​150 Mbps
​Kablosuz Ağ Wi-Fi​
İnternet Paylaşımı​Hotspot​
Bluetooth​​3G İndirme (Download) Hızı​
​Pil Türü 
​3800 mAh
​Bekleme Süresi430 Saate Kadar​
Micro USB
Data Bağlantı ve Şarj Bağlantısı​
GPS & Lokasyon​Kullanım Kılavuzu​
​Data Kablosu​Micro USB

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın