Fiyatlar

Samsung Galaxy Grand Prime Plus Kampanyası 36 ay Taahhütlü. Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

​Hız​Kota​AKK*​Tarife Fiyatı​Fiyat
​24 Mbps​Limitsiz​200 GB​124 TL​89,90 TL
​24 Mbps​Limitsiz​250 GB​134 TL​99,90 TL
​50 Mbps Akıllı Paket​200 GB​-​114 TL​89,90 TL
​100 Mbps Akıllı Paket​200 GB ​-​129 TL​99,90 TL


Akıllı Paketler: İnternet kullanımınıza en uygun akıllı paketi seçerek hem yüksek hızlı fiber internet kullanırsınız, hem de kontrol sizde olur. Akıllı paketlerde kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. Kota sonrası ALO Hizmetiniz ya da Turkcell TV+ hizmetiniz devam eder. İsterseniz Joker Kota alarak internet kullanımınıza da devam edebilirsiniz. 


Limitsiz AKK’lı Paketler: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.

AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.


Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir. 

36 ay sözünüze;
 • Fiber internetiniz yanında akıllı cep telefonu!
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat!
 • Aktivasyon ücreti yok!
 • Modem ve kurulum ücretsiz! 
 • Kampanya 01.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 36 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Aboneliğin 36 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil 240 TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dahil 96 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 250 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 36 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamındaki cihaza göre cihazın rayiç bedeli (Samsung Galaxy Grand Prime Plus akıllı cep telefonu tüm vergiler dahil 799TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Fiyatlandırmada belirtilen değerler indirme (download) AKK değerlerini göstermektedir. İlgili paketlerin veri yükleme (upload) AKK değeri 50 GB'dir. Ay içerisinde indirme (download) ya da yükleme (upload) AKK değerleri aşıldığında ayın geri kalan günleri için 24 Mbps paketlerde indirme (download) hızı 8 Mbps’ye,  yükleme ( upload)  hızı 1 Mbps’ye inecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. ( 50Mbps ve 100 Mbps Akıllı Paketler AKK'ya tabi değildir.)
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 •  Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığınız durumda ücretsiz olarak aylık tanımlanacak 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. Sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. 100 dakika konuşma paketinin şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır.
 • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine ayrıca Turkcell Superonline (Onnet) yönü de dahildir.​
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tim Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Cihaz Özellikleri:

​İşletim SistemiAndroid 6.0 , Marshmallow​
​Ram​1.5 GB Ram
​İşlemci HızıMSM 8916, 1.4 Ghz,  4 Çekirdek​
​Dahili Hafıza​8 GB
​Harici Hafıza​256 GB'ye Kadar Arttırılabilir Hafıza
​Ekran​5.0 inç , TFT LCD
​Kamera​Arka Kamera 8 MP, Ön Kamera 5 MP
​Video Çözünürlük​1280 x 720
​4.5 G ile uyumu​LTE CAT 4, 150 Mbps indirme hızı

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın