Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası

Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası şimdi Superonline’da. Üstelik 36 aya varan taksit fırsatıyla!

104,61 TL / 36 AY Süresi Doldu

26 Kasım 2023 tarihinde sona ermiştir

Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için "Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası " internet faturanıza ek 36 aya varan taksitlerle!

Fiyatlar

​​​

​Cihaz Marka
​Cihaz Model
​Taahhüt Süresi
​Aylık Cihaz Bedeli*
​Toplam Cihaz Bedeli*
​INTEYA​
HIWATCH​​3​₺481,33
₺1.443,99
INTEYA​
HIWATCH​
6​₺266,34
₺1.598,04
INTEYA​​HIWATCH
12​
₺161,26
₺1.935,12
INTEYA​​HIWATCH
​24
₺114,96
₺2.759,04
INTEYA​
​HIWATCH
​36
₺104,61
₺3.765,96​


*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.Şartlar;

 • ​Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile yeni bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 6 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 6 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 6 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak altı ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.​
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altındaysa ve müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altındaysa faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanya için ödeyecekleri aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL üzerinde veya müşteri bazlı aylık mobil ödeme hizmet kullanımı 2.750 TL üzerinde olacak ise müşteri, cihaz kredi taksit ödemelerini Financell anlaşmalı ödeme noktalarından gerçekleştirebilecektir.​
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş, aylık cihaz kredi taksit tutarları 1.000 TL altında, müşteri bazlı toplam cihaz kredi taksit ödemeleri 2.750 TL altında ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Inteya Hiwatch Akıllı Saat Kampanyası   ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
​TEKNİK ÖZELLİKLER
Bluetooth 5.1
Fonksiyonel  Kurma Kolu
64mb REM
256KB Bellek
240x280 yüksek ekran çözünürlüğü
25 gün uzun bekleme süresi
IP67 Ter ve suya karşı dayanıklılık
Ağırlık 47gr
Türkçe Menü ve Uygulama Seçeneği
Metal Çerçeve
Dinamik renkli ekran
Oksijen ölçümü (spo2)
Uyku analizi
Antreman analizi
Çift kullanıcı arayüzü etkileşimi
1.7 inch ekran ile kolay kullanım
Titreşimli çağrı ve uygulama bildirimleri
Kalp ritmi takip ekranı
IOS ve Android uyumlu
24 Ay Inteya Türkiye distribütör garantiliSayfayı kaydırın
Yükleniyor