Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası

Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları

Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Turkcell Superonline'da!

53,32 TL / 36 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router internet faturanıza ek 36 aya varan taksitlerle!

Fiyatlar

​Cihaz Marka
​Cihaz Model
​Taahhüt Süresi
​Aylık Cihaz Bedeli*
​Toplam Cihaz Bedeli*
Huawei​​​Huawei WiFi AX2
​3 ay​₺365,58
₺1.096,74
Huawei​Huawei WiFi AX2​6 ay​₺193,06
₺1.158,36
Huawei​Huawei WiFi AX2​​12 ay​₺107,34
₺1.288,08
Huawei​Huawei WiFi AX2​​​24 ay
₺66,29
₺1.590,96
Huawei​Huawei WiFi AX2​​3​6 ay
₺53,32
₺1.919,52

*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.  Fatura ödeme tarihinize göre fiyatlar değişebilir

 • ​Kampanyadan yeni & mevcut Superonline Fiber, DSL ve Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.

Şartlar;

 • Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşteri Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile ikinci bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa, yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 2 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 2 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 2 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak iki ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır.
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Huawei WiFi AX2 Router Kampanyası   ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Daha Fazla Bilgi;
Teknik Özellikleri: 
Teknik Özellikleri: 
Wi-Fi:
5 GHz Wi-Fi 6,1500 Mbps Dual-band Auto Selection
Kablosuz Hız:​
2.4GHz 300 Mbps &5 GHz 1201 Mbps Wi-Fi, 1501 Mbps'ye kadar Wireless-Dual Band​
Kablosuz Frekans:​2.4 GHZ & 5 GHz​
​Bellek:
128 Mb​
Ethernet:​10/100/1000 Mbit/s WAN/LAN  & 3 Ethernet Port​
Mobil Uygulama:​
Huawei AI Life App​​
Özellikler:​
1500 Mbps | 5GHz Wi-Fi 6  | HarmonyOS Mesh + for better Coverage  | Gigabit Ethernet Ports  | Huawei AI Life App​
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor