Fiyatlar

Ev Telefonu Aylık Taksit Tutarı (Vergiler Dahil) (TL) Taksit Sayısı (Ay) Toplam Tutar (Vergiler Dahil) (TL)
SwissVoice ePure​9,90 24 Ay 237,6

 

 • Kredi kartına ihtiyaç duymadan, internet faturasına ek taksit imkanı!
 • Üstün teknoloji özel tasarım ev telefonu Turkcell Superonline’da!
 • Siyah ve Beyaz renk seçeneği!

 

 

 • Kampanya 31.12.2015'e kadar geçerli olup, kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni/mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
 • 1 (bir) Fiber internet müşterisi en fazla 1 (bir) adet ev telefonu alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.
 • Ev Telefonu Kampanyasından yararlanan fiber internet müşterilerinin ev telefonu taksitleri, kullanmakta oldukları internet paketlerinin aylık faturasına ek olarak ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Ev Telefonu Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, Turkcell Superonline, kampanya iptal bedeli olarak; müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitleri mahsup ederek geriye kalan tutarı müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Müşterinin, kampanyadan yararlandığı süre boyunca fiber internet hizmetini veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmek istemesi halinde bu talep Turkcell Superonline tarafından karşılanmayacak, müşteriye Ev Telefonu Kampanyası ile diğer tüm hizmetlerine ilişkin taahhütleri sona erecek ve müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitleri mahsup ederek geriye kalan tutarı müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Ev Telefonu Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. Turkcell Superonline müşterileri kampanyaya 0850 222 0 222 Superonline Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
 • Müşteriler, Ev Telefonu Kampanyasına katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.
Ev Telefonu Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Ürün Özellikleri

Neo-retro tasarım ile klasik ve modernin mükemmel kesişimi
Full ECO DECT teknolojisi ile düşük güç tüketimi Işıklı, geniş 1.4” ekran
Arayan numarayı gösterme (Caller-ID)
100 isim ve numara hafızalı telefon defteri
Yüksek ses kalitesinde tek tuş ile eller serbest (handsfree) özelliği
10 polifonik melodi
10 cevapsız arama listesi
Ekranda tarih ve saat gösterme, alarm

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın