GeForce NOW Powered by GAME+

GeForce NOW Powered by GAME+

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, Türkiye’de ilk ve tek bulut tabanlı oyun stream hizmetidir. Doğrudan bulut üzerinden gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Oyun bilgisayarı ve yüksek donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bulut tabanlı oyun platformu nedir? Kullanım avantajları nelerdir?

Bulut tabanlı oyun platformu, dönüştürücü ve oyun dünyasının geleceği olarak görülen bir teknolojidir. Uzaktaki sunuculara bağlanarak, uzaktan oyun oynama hizmeti sunar. Böylece oyuncular ellerindeki donanımın yeterliliğine, gücüne bağlı kalmadan sadece internet bağlantısı aracılığı ile en son çıkan oyunları istedikleri cihazda oynayabilirler. Streaming teknolojileri sayesinde tek bir tuşa basarak artık oyun dünyasına adım atabiliyoruz. Şu an oyun oynamak isteyen bir oyuncu bir oyun bilgisayarına oyunu yükleyerek oynamak zorunda ama artık GeForce NOW gibi bulut tabanlı oyun sistemleri sayesinde oyunları indirmeden, donanım bağımsız, tek bir tuşa basarak oynayabiliyorlar.

Aksiyondan, drama, bilim kurgudan, animasyona yüzlerce içerik TV+'ta.  
Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları  şimdi TV+’ta!

En popüler ve güncel oyunlar GeForce NOW powered by GAME+’ta!

GeForce NOW'ın sürekli yeni oyunlarla güncellenen kütüphanesindeki yüzlerce oyun arasından istediğine tek tıkla erişebilirsiniz. Unutma GeForce NOW birçok dijital oyun mağazasıyla entegre olarak çalışır. Bu mağazalardaki kütüphanende bulunan oyunları rahatça oynayabilirsiniz!

İstediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan oyunları kaldığınız yerden oynayın!

Nerde olursanız olun, GeForce NOW’ın desteklediği cihazlar ile oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir.) ve iOS işletim sistemli cihazlar için safari web browser üzerinden erişilebilir olacaktır.

Aksiyondan, drama, bilim kurgudan, animasyona yüzlerce içerik TV+'ta.  
Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları  şimdi TV+’ta!

GAME+ ile donanım hafızasını düşünmeden oynayın!

GeForce NOW'ın sürekli yeni oyunlarla güncellenen kütüphanesinden faydalanmak için cihazınızı( donanımınızı) yenileme ihtiyacınız olmaz. 5GB-100GB arası oyunları, bilgisayarınıza indirmeye / yüklemeye zaman harcamazsınız ve yeni oyunlar için donanım hafızası kapasitesi sorununuz olmaz. GAME+ ile, her yerden her cihazdan oyun oynama isteğiniz karşılanır ve elinizdeki bilgisayarı gelişmiş bir oyun bilgisayarına dönüştürür.

GAME+ Premium Paketi

GAME+ Premium Paketi

GeForce NOW ile artık her bilgisayar oyun bilgisayarı!

240 TL / 1 AY İncele

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor