Evde TV+ Ek Full Paketi

Evde TV+ Ek Full Paketi

Kategori : Servisler

TV+ 'ın tüm belgesel, spor, çocuk, film ve dizi kanalları bu pakette sizi bekliyor!

15 TL /  AY Hemen Başvur

Nedir ?

Evde TV+ Ek Full Paketi

​TV+ Ev veya Giriş paketindeyseniz spor,belgesel, çocuk, sinema, dizi ve yaşam kanallarını içeren Evde TV+ Ek Full paketini alarak TV+ keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

​Evde TV+ Ek Full  Paketi
15 TL / AY

 
Fiyatlara tüm vergiler dahildir. 
Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde hizmete açıktır.
Turkcell TV+ üzerinden izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
Turkcel TV+ Ev veya Giriş paketindeki aboneler TV+ Ek paketleri satın alabilirler.
Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir.

 

Bu ek paketi alarak, İngiltere Premier Ligi, NBA’yi, en heyecanlı belgesel kanallarını, çok izlenen çocuk kanallarını, en sevilen film ve dizi kanallarını izleyebilirsiniz.​​

 • ​Evde TV+ Ek Full Paketi nedir?

​TV+ Ev veya Giriş paketindeyseniz spor, belgesel, çocuk, sinema, dizi ve yaşam kanallarını içeren Evde TV+ Ek Full Paketini alarak TV+ keyfini doya doya yaşayabilirisiniz.

 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nden kimler yararlanabilir?
  TV+ Ev ve Giriş paketindeki mevcut aboneler TV+ ek paketlerini satın alabilirler.
 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nde hangi kanalları yer alıyor?
  NBA TV HD, S SPORT HD, EUROSPORT 1,EUROSPORT 2,EDGE SPORT, FIGHTBOX HD ,FAST AND FUNBOX HD,FOX CRIME HD,FILMBOX HD, FILMBOX ARTHOUSE,CHASSE & PECHE,ANIMAUX ,VIASAT EXPLORE,NAT GEO WILD HD,VIASAT HISTORY HD,DISCOVERY CHANNEL,DISCOVERY SCIENCE,ANIMAL PLANET,LOVE AND NATURE HD,DOCUBOX HD,DA VINCI  HD,ENGLISH CLUB TV,GAMETOON,GINX TV,DISNEY JUNIOR,BABYTV ,DUCK TV,360 TUNEBOX,24KITCHEN HD,MYZEN TV HD,FASHIONBOX HD
 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nin fiyatı nedir?
  15 TL/Ay’dır. Ek paket taahhütsüzdür.
 • TV+ Ek paketlerini nasıl satın alabilirim?
  Ek paketleri TV+ kutunuzun Paketler sekmesinden veya Superonline Çağrı Merkezi’ni arayarak (​0532 532 00 00) alabilirsiniz.

 

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın