Evde TV+ Ek Full Paketi

Evde TV+ Ek Full Paketi

Kategori : Servisler

TV+ 'ın tüm belgesel, spor, çocuk, film ve dizi kanalları bu pakette sizi bekliyor!

15,23 TL /  AY Hemen Başvur

Nedir ?

Evde TV+ Ek Full Paketi

​TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeyseniz spor,belgesel, çocuk, sinema, dizi ve yaşam kanallarını içeren Evde TV+ Ek Full paketini alarak TV+ keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

​Evde TV+ Ek Full  Paketi
15,23 TL / AY

 
Fiyatlara tüm vergiler dahildir. 
Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde hizmete açıktır.
TV+ üzerinden izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeki aboneler TV+ Ek paketleri satın alabilirler.
Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir.

 

Bu ek paketi alarak, İtalya Serie A, NBA’yi, en heyecanlı belgesel kanallarını, çok izlenen çocuk kanallarını, en sevilen film ve dizi kanallarını izleyebilirsiniz.​​

 • ​Evde TV+ Ek Full Paketi nedir?

​TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeyseniz spor, belgesel, çocuk, sinema, dizi ve yaşam kanallarını içeren Evde TV+ Ek Full Paketini alarak TV+ keyfini doya doya yaşayabilirisiniz.

 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nden kimler yararlanabilir?
  TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeki mevcut aboneler TV+ ek paketlerini satın alabilirler.
 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nde hangi kanalları yer alıyor?
  DA VINCI  HD, NICKTOONS, DUCK TV, BABYTV , BOOMERANG, MOONBUG KIDS, DISNEY JUNIOR, ENGLISH CLUB TV, LOVE AND NATURE HD, NAT GEO HD, DISCOVERY CHANNEL, VIASAT HISTORY HD, NAT GEO WILD HD, VIASAT EXPLORE, EDGE SPORT, EUROSPORT 2, EUROSPORT 1, SSPORT 2 HD, SSPORT HD, NBA TV HD, EXXEN TV, BLU TV PLAY 2, BLU TV PLAY 1, FX HD, EPIC DRAMA HD​​​
 • Evde TV+ Ek Full Paketi’nin fiyatı nedir?
  15,23 TL/Ay’dır. Ek paket taahhütsüzdür.
 • TV+ Ek paketlerini nasıl satın alabilirim?
  Ek paketleri TV+ kutunuzun Paketler sekmesinden veya Superonline Çağrı Merkezi’ni arayarak (​0532 532 00 00) alabilirsiniz.

 

​​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor