Ek Spor Paketi

Ek Spor Paketi

Kategori: Servisler

Dünya kadar Spor bu pakette! İngiltere Premier Ligi'nden NBA’ye, Formula 1’den Moto GP’ye her türden spor sizi bekliyor. Üstelik Babalar Günü'ne Özel 9-18 Haziran 2018 tarihleri arasında taahhütle Ek Spor Paketi alanlara ilk 3 ay ücretsiz!

7,9 TL / 12 AY Hemen Başvur

Nedir ?

Ek Spor Paketi

​TV+ Ev veya Giriş paketindeyseniz spor kanallarını içeren  TV+ Ek Spor paketini alarak spor keyfini ve heyecanını doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik Babalar Günü'ne Özel ilk 3 ay ücretsiz! 9-18 Haziran 2018 tarihleri arasında taahhütle Ek Spor Paketi alanlar, ilk 3 ay ücret ödemezler. Sonraki 12 ay ayda sadece 7,90 TL. 

​TV+ Ek Spor Paketi
12 Ay Taahhütlü​​7,9 TL
Taahhütsüz​9,9 TL​

9-18 Haziran 2018 tarihleri arasında taahhütle Ek Spor Paketi alanlar, ilk 3 ay ücret ödemezler. Sonraki 12 ay ayda sadece 7,90 TL. ​​

Fiyatlara tüm vergiler dahildir. 

 

  • Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde hizmete açıktır.
  • Turkcell TV+ üzerinden izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
  • Turkcel TV+ Ev veya Giriş paketindeki aboneler TV+ Ek paketleri satın alabilirler.
  • Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • Satış Noktalarımız

    Satış Noktalarımız

    Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın