Superonline İşte Fiber Mega Fırsat Kampanyası

Superonline İşte Fiber Mega Fırsat Kampanyası

Online Başvurularınıza Özel 50 Mbps Limitsiz İnternet ilk ay ücretsiz!

340 TL / 1 AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2024 tarihine kadar geçerlidir

Superonline İşte Fiber Mega Fırsat Kampanyası

Online Başvurularınıza Özel 50 Mbps Limitsiz İnternet ilk ay ücretsiz!

Fiyatlar

​İndirme Hızı​
​​Yükleme Hızı
​Kota​​12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı *
50 Mbps​​10 Mbps​​Limitsiz​​İlk ay ücretsiz, son 11 ay 340 TL​​
100 Mbps​​10 Mbps​​Limitsiz​​İlk ay ücretsiz, son 11 ay 380 TL​​
200 Mbps**​​10 Mbps​​Limitsiz​​İlk ay ücretsiz, son 11 ay 400 TL​​
500 Mbps**​​10 Mbps​​Limitsiz​​İlk ay ücretsiz, son 11 ay 440 TL​​
1000 Mbps**​​10 Mbps​​Limitsiz​​İlk ay ücretsiz, son 11 ay 490 TL​​

(*): Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22,37 TL modem kullanım ücreti dahildir.
(**): 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps ilgili fiber altyapıda belirtilen hızların desteklenmesi durumunda sunulur. 

 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni Turkcell Superonline Fiber müşterileri, Fiber altyapı destekleme durumuna göre ve 12 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler. Ek olarak 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps hızın alınabilmesi için altyapının ayrıca bu hızları desteklemesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya sadece www.superonline.net içindeki “Superonline İşte Fiber Mega Fırsat Kampanya” sayfasından Hemen Başvur formu doldurulup iletilerek başvuru yapılabilir. Başka kanallardan kampanya satışı yapılamaz. Müşteri temsilcilerimiz başvurunuza istinaden sizi geri aradığında adresinizde Fiber hız destekli ise sipariş girişi yapılabilir. Her bir başvuru ile tek bir adres için kampanya katılımı sağlanmaktadır.
 • Taahhüt kapsamında tüm vergiler dahil 1350 TL kurulum ücreti tamamen indirimli ve kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Taahhüt kapsamında tüm vergiler dahil 450 TL aktivasyon ücreti tamamen indirimli ve kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22,37 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin 12 ay sözünüze 507,81 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt bitiminden​ önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa ilk ay sunulan 100 Mbps Turbo İndir paketi ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​​
 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.
 • Fiber İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 600 TL faturaya yansıtılır. 
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca uygun diğer satışa açık tarife paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ve/veya yeni sabit telefon numarası tahsis etmek suretiyle sabit telefon hizmeti aldığınız durumunda aylık tüm vergiler dahil 1,02 TL sabit telefon kullanım ücreti olarak yansıtılacaktır. Ayrıca sabit telefon hizmeti kullanan müşteriler 1 hatları için İşin Cebinde Çalsın Hizmetinden de ücretsiz yararlanılacaktır. 12 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da sabit telefon hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan  tarife indirimi ve işin cebinde çalsın hizmeti de sonlanacaktır. Sabit telefon görüşmeleri yeni sabit telefon hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut sabit telefon hizmeti tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarına ve ek alınabilecek dakika paketi detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır. İşin cebinde çalsın hizmeti sadece Turkcell yönüne yapılan yönlendirmeleri kapsar. Diğer sabit ve mobil operatörlere yapılan yönlendirmelere Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve Sabit Ses Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız. 

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor