​​​​ Küçük İşletmeler  

NEDEN TURKCELL SUPERONLINE?

Neden Turkcell Superonline?  

Işık Hızında İnternet!

Türkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de işyerlerine kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

 • Oyun Deneyimi

  Zengin Ürün

  Müşterilerimize gerekli olan genişbant internet, ses, erişim, veri merkezi ve bulut ihtiyaçları için geniş ürün yelpazesi ile eksiksiz çözüm  sağlarız

 • Film Keyfi

  Yaygın Hizmet Ağı

  Türkiye’nin 51 ilinde toplam 73 Kurumsal Çözüm Merkezi ile müşterilerimize Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerini en kısa zamanda ulaştırırız.

 • Dosya Paylaşımı

  Güçlü Altyapı

  Kendi fiber optik altyapımız ile Türkiye’de işyerlerine kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlarız.

 • Müzik Keyfi

  Yenilikçi Çözümler

  Turkcell Superonline Bulut Çözümleri, Network Set ve ihtiyaca göre uyarlanabilen veri merkezi çözümleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamada yeni alternatifler sunarız.

 • Fotoğraf Paylaşımı

  Müşteri Odaklı

  Kurumsal Satış Ağımız, Teknik ekiplerimiz, Müşteri Hizmetleri ve Dijital Kanallarımız ile müşterilerimize ayrıcalıklı, kesintisiz ve güven veren bir deneyim yaşatmayı amaçlarız. 

​​​​
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor