TV+’lı Taahhütsüz Fiber Tanışma Paketleri

TV+’lı Taahhütsüz Fiber Tanışma Paketleri

TV+'lı 25Mbps limitsiz fiber internet sadece 199TL, üstelik herhangi bir taahhüt yok!

199 TL / 1 AY Süresi Doldu

5 Haziran 2023 tarihinde sona ermiştir

TV+’lı Taahhütsüz Fiber Tanışma Paketleri

TV+'lı Taahhütsüz Fiber teklifleri içinde yer alan TV+ Evde Eğlence paketi ile 100’den fazla canlı TV kanalını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, en heyecanlı spor karşılaşmalarını, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri her an her yerde internete bağlanabilen televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan TVplus platformuna giriş yaparak izleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman canlı yayını durdurma ve geri alma özelliği de sizinle!

Fiyatlar

​İndirme Hızı

​İndirme Hızı

Kota
​Aylık Ücret**

​25 Mbps

​10 Mbps

Limitsiz
199 TL
​50 Mbps

​10 Mbps

Limitsiz
219 TL
100 Mbps
​20 Mbps

​Limitsiz

239 TL
500 Mbps**
​50 Mbps

​Limitsiz

299 TL
​1000 Mbps**

50 Mbps
Limitsiz
​349 TL


*Tablodaki fiyatlar aylıktır. Tüm vergiler, 22 TL modem kullanım ücreti ve 30TL TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti dahildir.
** 500 ve 1000 Mbps hızdan adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.  İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
TV+ kanal bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.​​​

Taahhütsüz Teklifleri Dilediğin Süre Kullan

Memnun kaldığın süre boyunca kullanabilir, dilediğin zaman cezasız iptal edebilirsin.

İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada

TV+’lı Fiber Kampanyası kapsamında hem internetinizi hem de TV+ Evde Eğlence Paketi ile televizyon, film ve dizi izleme keyfini birarada alabilirsiniz.

Sen Nereye, TV+ Keyfi Oraya

İster evde ister tatilde, TV+ her an her yerde sizinle. Dilediğiniz cihazınızdan canlı TV kanallarını, filmleri ve dizileri izlemekte özgürsünüz.

Eğlence burada, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ ‘ ta!

TV+ Evde Eğlence paketi ile 100’den fazla canlı TV kanalını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, en heyecanlı spor karşılaşmalarını, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri izleyebilirsiniz.

 • ​TV+’ lı Taahhütsüz Fiber teklifleri sadece yeni müşteriler için geçerlidir.
 • Yeni müşteri katılımı 07 Nisan 2023 – 01 Temmuz 2023 tarifleri arasındadır.
 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Tekliften yeni Turkcell Superonline Fiber müşterileri, "Superonline Taahhütsüz Fiber Paketlerinden” yararlanan müşteriler geçiş yapmaları halinde yararlanabilirler.
 • Tekliften yeni Turkcell Superonline fiber müşterileri fiber altyapının desteklemesi halinde, 500 Mbps ve 1000 Mbps hızlarından adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​sunulabilmektedir.
 • Kurulum ücreti 240 TL’dir. Tercihinize göre peşin fiyatına 12 taksit veya peşin olarak faturanıza yansır.  
 • Aktivasyon ücreti 120 TL’dir. Tercihinize göre peşin fiyatına 12 taksit veya peşin olarak faturanıza yansır. 
 • · Modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. WiFi 5 ve WiFi 6 modemler için tüm vergiler dahil 22 TL modem kullanım ücreti ve 30 TL TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti alınmaktadır. Modem kullanım bedeli bölümünde gösterilen tablodaki fiyata dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda beyannamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. 
 • Kurulum ve/veya Aktivasyon bedellerini taksitli ödemeyi seçmiş olmanız halinde aboneliğinizin kurulum ve/veya aktivasyon taksit süresi bitmesinden önce sonlandırılması durumunda, kalan taksit tutarları toplamı tek seferde faturanıza yansıtılır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere seçtiğiniz pakete göre ilgili beyanname imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda tek seferde damga vergisi yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 480 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • İlk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz. 
 • TURKCELL SUPERONLINE makul bir süre önceden bilgilendirmede bulunmak kaydıyla gerekçesiz olarak ve tek taraflı bir şekilde Tarife ücretlerini değiştirebilme hakkı saklıdır.
 • Beyanname için tıklayınız.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor