SIKÇA SORULAN SORULAR

  • ​TV+ paketleri (Başlangıç, Temel Ve Üst) ile Turkcell Ev İnterneti paketlerinin bir arada sunulduğu 12 ay taahhütlü kampanyamızdır. Kampanya süresince KabloTV hizmeti hediye olarak sunulmaktadır.
  • Kampanya 12 ay sözünüze, her ay 2 GB Turkcell mobil internet hediyesiyle birlikte sunulmaktadır. 

  • ​Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline Kablo İnternet aboneleri yararlanabilir.
  • Kablo internet ve Kablo TV hizmeti Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Türksat Uydu Haberleşme KabloTV ve İşletme A.Ş. ile Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi imzalanması gerekmektedir.
  • Turkcell mobil internet paketinden yararlanabilmek için, iletişim numaranıza iletilen “kampanya kodunuzu” sadece Turkcell bireysel aktif* ön ödemeli ya da faturalı ses hatları için kullanabilirsiniz.
  • *Hat aktiflik tanımı: Ön ödemeli hatlarda TL yüklemesi anlamına gelmektedir. Faturalı hatlar için hattın açık olması yeterlidir

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, www.turkcell.com.tr,  Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından (FÇM, DÇM, OSM, TİM / YTSN) başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • ​Evden Cebe Taşan KabloTV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyasının taahhüt süresi 12 aydır. 

 • ​Kampanya taahhütnamesinin imzalanmasından sonra gerçekleştirilecek modem ve KabloTV kurulumu akabinde Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarasına ücretsiz olarak gönderilecek aktivasyon mesajından sonra kampanya faydalarını kulanmaya başlayabilirsiniz.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. ​

  • ​Kampanya kapsamında Kablo TV cihazı için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Kablo TV cihazları Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. mülkiyetindedir ve abonelik sonunda geri teslim edilmelidir. 
  • KabloTV cihazları bozulduğu takdirde Türksat’ın Kablo Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır.

 • ​Kampanyada tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanyada tüm vergiler dahil 300 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanya kapsamında TV+ Paketi ve KabloTV Paketi birlikte sunulmaktadır, seçilen TV+ Paketine göre bedelsiz olarak tanımlanacak Türksat tarafından sunulan KabloTV Paketleri aşağıdaki gibidir.
  Kampanya süresince TV+ Paketinde değişiklik yapıldığı takdirde KabloTV paketi, KabloTV paketinde değişiklik yapıldığı takdirde ise TV+ Paketi aşağıdaki tablodaki gibi değişmektedir.​​

  ​​TV+ PaketleriHediye KabloTV Paketleri
  TV+ Başlangıç PaketiKabloTV Giriş Paketi
  TV+ Temel PaketKabloTV Temel Paket
  TV+ Üst PaketKabloTV Üst Paket

   Opsiyonel TV+ Ek Paketler:

  ​TV+ Paketleri​Hediye KabloTV Paketleri
  ​TV+ Ek Film PaketiKabloTV Vizioon Sinema Paketi​
  TV+ Ek Süper Paket​KabloTV Altın Sinema Paketi​

 • ​​KabloTV paketlerinde yukarı yönlü 1 (bir) ay içinde en fazla 1 (bir) kez geçiş yapılabilir. TV+ ve KabloTV paketleri arasında alt yöne doğru geçiş yapılamamaktadır.

 • ​​​Aynı kampanya altında diğer pakete geçiş yapabilirsiniz

 • Bu kampanyadan sadece Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyası’na geçiş yapılabilir.

 • ​​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilirsiniz.​ Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 250 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır. Diğer internet servis sağlayıcı iptal indirimi sadece internet erişim bedelinden düşülmektedir. Modem kullanım ücreti...vb diğer ürün/servis bedelleri ayrıca faturalanmaya devam etmektedir.​

  • ​Kampanya kapsamında kurulumunuz veya kampanya değişikliğiniz tamamlandıktan sonra Turkcell Superonline sistemlerinde tanımlı iletişim (cep telefonu) numaranıza bir adet “kampanya kodu” SMS ile iletilir.
  • Turkcell bireysel ön ödemeli veya faturalı hattınız* ile BiP uygulaması üzerinden Keşfet bölümündeki "Turkcell Evde" ​​kanalını takip ederek “Evden Cebe Taşan Kampanya” bölümüne girip kampanya kodunuzu 30.06.2020 tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir. 30.06.2020 tarihinden sonra iletilen kodlar geçersiz sayılır. Mobil internet paket katılım koşullarınızın uygun olması halinde Turkcell mobil hattınıza faydanız tanımlanır. Kampanya kapsamındaki faydaların size sunulabilmesi için ilettiğiniz bilgileriniz işlenip, iş ortakları ile paylaşılır. Kampanya kodu aynı Turkcell Superonline aboneliğine sadece 1 kere verilir.
  • Turkcell cepten internet paketiniz, kampanya k​odunuzu ilettikten sonra size gelecek aktivasyon SMS ve BiP mesaj bilgilendirmesi ile başlar ve 12 ay boyunca hattınıza ücretsiz tanımlanır. 
  • *Turkcell Superonline müşterisine ait cep telefonu dışında başka telefondan da başvuru yapılabilir. Kodun kullanımına, güvenliğine ve gizliliğine ait sorumluluk müşteriye aittir.

 • ​Turkcell Mobil İnternet Paketi 30 gün boyunca geçerlidir. Bir sonraki döneme devrolmaz. Kampanya kodunuz ile aktiflendikten itibaren 12 ay boyunca faydanız her ay ücretsiz yenilenir. Sadece yurtiçinde kullanılabilir. Turkcell Çağrı Merkezini arayarak iptal edebilirsiniz. İptal durumunda Turkcell Superonline kampanyanız devam eder.
  Turkcell Mobil İnternet Paketinin kullanıldığı hatta Turkcell tarafından paketin %80 ve %100 mesajları ve yenilenme bilgilendirmeleri gönderilir. Paketten kalan kullanımları KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
  Turkcell Mobil İnternet Paketi aktiflendikten sonra başka bir numaraya devredilemez, aktarılamaz. 12 ay sonunda otomatik olarak biter. 

 • ​​Kampanya boyunca her Turkcell Superonline abonesi sadece 1 kod alabilir. 

  • ​Turkcell hattınız borçtan dolayı kapalıysa veya hattınıza 270 gün boyunca TL yüklenmemişse cepten internet paketinden yararlanamazsınız. Aktif başka bir Turkcell hat üzerinden kampanya kodunuzu kullanabilirsiniz.
  • Aylık dönem içinde 270 gün boyunca TL yüklenmeyen, borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, numara değişikliği yapan veya numarasını başka operatöre taşıyan, hattını devreden, ödeme tipi değişikliği yapan müşterilerimizin Turkcell mobil internet paketi iptal olmuş olur. Fatura dönem değişikliğinde paket devam eder.
  • Turkcell hattınız, mobil internet paketinden yararlanırken borçtan dolayı askıya alınırsa veya 180 gün boyunca hatta TL yüklenmezse cepten internet faydası bekleme durumuna geçer, askıya alma düştüğünde cepten internet faydası tekrar aktiflenir. 12 ay yararlanma süresi uzamaz.
  • Turkcell Superonline aboneliği borçtan dolayı askıya alınırsa veya iptal olursa Turkcell Mobil İnternet Paketi devam eder.

 • ​Abonelik 12 aydan önce sonlandırılırsa; seçilen Tarife (Kablo İnternet), TV+ Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, tüm vergiler dahil 300 TL (ÜçyüzTürkLirası) Kurulum Ücreti ve tüm vergiler dahil 120 TL (YüzyirmiTürkLirası) Aktivasyon Ücreti ve Kampanya’mın iptal olmasına karşın Mobil İnternet Paketi Kullanım Süresince mobil hattıma tanımlanmaya devam edecek olan Mobil İnternet Paketi ile ilgili olarak tüm vergiler dahil 360TL (ÜçyüzaltmışTürkLirası) Mobil İnternet Paket Ücreti ve varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarın toplamı; seçilen hız ve TV+ paketi seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.

 • ​Kampanya taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi yazılı olarak bildirilmediği veya farklı kampanyaya geçilmediği müddetçe, kampanya kapsamında seçilen Tarife ve TV+ Paketine bağlı olarak, Kablo Internet hizmetinin sürekliliğini sağlamak için ilgili taahhütsüz TURKCELL SUPERONLINE Kablo İnternet tarifesi ve taahhütsüz TV+ Paketi tanımlanır. Bu kapsamda http://www.superonline.net/ adresli web sitesinde belirtilen ilgili güncel taahhütsüz bedeli ve tüm vergiler dahil aylık 8 (sekiz) TL modem kullanım ücreti faturaya yansıtılır.

 • ​Kampanya kapsamında sunulan Kablo İnternet paketleri AKK’ya tabi değildir.​

 • ​Bu kampanya ile internet hizmeti, TV+ paketi ve KabloTV alınabilmektedir. Onun dışında kalan diğer ek ürün/servisler (ALO (Sabit Telefon) Hizmeti, Statik IP, dakika paketleri,  add-on tablet/cihazlar, vb.) sunulmamaktadır.

 • ​Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti uygulanır. Kampanya kapsamında devir mevcut değildir. Kampanya kapsamında diğer Fiber ya da xDSL kampanyalarından bu kablo internet kampanyasına ürünler arası geçiş yapılabilmektedir.

 • ​Paket​lerin yükleme (upload) hızı 2 Mbps'ye kadar olarak uygulanmaktadır.​

 • ​​Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Sayfayı kaydırın