Ev Numaranı Turkcell Superonline’a Taşı, Sabit Ücretten Kurtul

Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar, hem sabit ücret ödemeden hem de her yöne dakika paketleri ile çok avantajlı fiyatlarla konuşuyorlar.​

Turkcell Superonline, “Konuşmayan Kalmasın” kampanyasıyla numarasını taşıyanlara “fiber ses” hizmetini, sabit ücret ödemeden, çok cazip dakika paketleri ile sunuyor. Üstelik numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar, 2012 sonuna kadar kendi aralarında ücretsiz konuşacaklar.

Numarasını taşıyana 4 GB İnternet Turkcell Superonline’dan hediye

Türkiye’de dünyayla aynı anda fiber internet çağını başlatan, sabit numara taşımanın lideri Turkcell Superonline, fiber internet müşterilerine verdiği “fiber ses” hizmetiyle de çok uygun teklifler sunmaya devam ediyor. “Konuşmayan Kalmasın” kampanyasıyla numaralarını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da Turkcell Superonline’dan yeni numara alan kullanıcılar, fiber ses hizmetinden sabit ücret ödemeden* tercih ettikleri dakika paketleri ile, 24 ay sabit fiyat garantisiyle, yüzde 40’lara varan avantajlı fiyatlarla konuşuyorlar. Üstelik Dect telefon ve 20 Mbps hızında fiber internet deneyimi için ilk 4 GB internet kullanımı da hediye.

Kampanya dahilinde Turkcell Superonline müşterileri 4 GB üzeri internet kullanımları için sabit bir ücret ödemeksizin, kullandıkça ücretlendiriliyorlar ya da dilerlerse aylık 1 GB internet kota paketini tüm vergiler dahil 4,99 TL’ye alabiliyorlar. Yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet abonelerinin yararlanabildiği kampanyada müşterilere ayrıca kullandıkları kadar ödeyecekleri fiber internet bağlantısı da tahsis ediliyor.

Fiber ses paketlerinden Standart Konuşma Paketi’ni seçenler, ayda her yöne 600 dakika için tüm vergiler dahil sadece 21,99 TL ödeyecekler. Kampanya kapsamında Standart Konuşma Paketi’nin yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına göre farklı dakika paketleri de sunuluyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber ses müşterileri ile yıl sonuna kadar sınırsız ve ücretsiz kullanım imkanı da sunan kampanyada modem ve DECT telefon da ücretsiz veriliyor.

Kullanıcılar, 31 Mart’a kadar geçerli olacak olan kampanyaya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni (0 850 222 0 222) arayarak, www.superonline.net adresinden ya da Turkcell Superonline satış kanallarına başvurarak katılabilecekler.

Fiber Ses Nedir?

Fiber ses, fiber teknolojisiyle avantajlı fiyatlara telefon görüşmesi yapmayı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunu, numarası değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyanlar Fiber Ses keyfini yaşayabilirler.

Avantajları Nedir?
  • Ev ya da iş telefonunun, Turkcell Superonline’a taşınması halinde eski numara değişmez.
  • Seçilen dakika paket ücreti dışında sabit ücret ödenmez.
  • Her yöne dakika paketleriyle daha çok konuşulur, daha az ödenir.
  • İnternet ve sabit telefon kullanımları tek fatura ile ödenir. Diğer Turkcell Superonline Fiber Ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşulur.

*Müşteriler, aylık sabit bir ücret ödemeden sadece seçtikleri dakika paketi ücretini ödemektedirler.

Dakika paketleri ve kampanya ile ilgili detaylar için: www.superonline.net

GSM numaranızı taşımak işin Turkcell sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor