Superonline Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz İşte Kablo İnternet

Superonline Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz İşte Kablo İnternet

Turkcell'lilere özel limitsiz kablo internet ilk 2 ay ücretsiz!

258 TL / 1 AY Süresi Doldu

27 Ekim 2023 tarihinde sona ermiştir

Superonline Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz İşte Kablo İnternet

Turkcell'lilere özel limitsiz kablo internet ilk 2 ay ücretsiz!

Fiyatlar

​​Hız​​
​​Kota​​
​​ 
24 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*
​24 Mbps’ye kadar​​​Limitsiz
​​İlk 2 ay ücretsiz,
son 22 ay 258,00 TL
35 Mbps’ye kadar​​​​Limitsiz
​ilk 2 ay ücretsiz,
son 22 ay 263,07 TL​
*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 20,34 TL modem kullanım ücreti dahildir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder. 
 • ​Limitsiz Kablo İnternet Paketlerinde kotaya takılmadan işlerinizi yapın
 • İlk 2 ay ücretsiz
 • Aktivasyon, kurulum ücretsiz

 • ​Bu kampanyadan tesis adresinde Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısı bulunan, yeni veya mevcut kurumsal Turkcell Superonline kablo internet aboneleri Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“TURKCELL”) mobil abonesi olduğumuzun teyit edilmesi koşuluyla yararlanabilmektedir. Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak illerinde kablo internet altyapısı kapsamında Turkcell Superonline kablo internet hizmeti sunulabilmektedir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.
 • Taahhüt kapsamında tüm vergiler dahil 609,38 TL kurulum ücreti tamamen indirimli ve kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Taahhüt kapsamında tüm vergiler dahil 203,13 TL aktivasyon ücreti tamamen indirimli ve kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından (KÇM, FÇM, DÇM, OSM, TİM / YTSN) başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 20,34 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 600 TL nakil ücreti uygulanır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetine ait kampanya iptal bedelinizi karşılanmaktadır. Mevcut internet hizmetinin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcısı tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 609,38 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline’a iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden  “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden alınan indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya ile sadece internet hizmeti alınabilmektedir. Onun dışında kalan diğer ek ürün/servisler (İş yeri telefonu (Sabit Telefon) Hizmeti, Statik IP, Turkcell TV+, dakika paketleri, add-on tablet/cihazlar….vb) sunulmamaktadır. Opsiyonel olarak sunulan ücretli Statik IP ürününden isterseniz ayrıca yararlanabilirsiniz.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net/kurumsal’ı tıklayın.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor