SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​Yeni nesil WiFi 6 modemin kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir. Mevcut müşteri olarak WiFi 6 modeme geçiş yapmak istemeniz durumunda, 125 TL modem yeniden kurulum ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

 • ​​Sabah 08.00 ile Akşam 20.00 arasında yüksek hız sunulan 12 veya 24 ay taahhütlü kampanyadır. Tarife detayları tablodaki gibidir.

  ​Hız*​Tarife Bedeli
  ​​Sabah 08.00 – Akşam 20.00 Arası 50 Mbps
  Akşam 20.00 – Sabah 08.00 Arası 15 Mbps
  ​329 TL
  ​Sabah 08.00 – Akşam 20.00 Arası 100 Mbps
  Akşam 20.00 – Sabah 08.00 Arası 25 Mbps​
  ​349 TL​

  (*) Yukarıdaki tablodaki İnternet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.


 • ​Bu kampanyadan yeni ve mevcut kurumsal Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilmektedir.​

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 00 00), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell Superonline Bayi kanallarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılınabilir. 

 • ​Kampanyanın taahhüdü seçime göre 12 veya 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

 • ​Hayır, Aktivasyon ücreti kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. 

 • ​​​Turkcell Superonline’a yeni Fiber İnternet müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

 • ​Kampanya kapsamında WiFi 5 modemler için tüm vergiler dahil 12 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

 • ​Evet, mevcut numarayı taşıma ya da yeni numara tahsis etmek suretiyle sabit telefon hizmetinden yararlanılabilir. Kampanya kapsamında sabit telefon hizmeti için tüm vergiler dahil aylık 1TL ücret alınmaktadır.

 • ​Yeni Sabit Telefon Hizmeti alan aboneler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut Sabit Telefon Hizmetini taşıyarak bu Kampanyaya geçiş yapan aboneler için ise kullanmakta oldukları mevcut Sabit Telefon tarifelerinden ücretlendirilecektir.  Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.

 • ​​​Kampanya kapsamında sabit telefon hizmetinden yararlanan müşteriler 1 hatları için İşin Cebinde Çalsın servisinden ücretsiz yararlanabilirler.

 • ​​​Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş sağlanabilmektedir.

 • ​Kampanya taahhüt süresi içinde geçişe uygun diğer Turkcell Superonline Fiber İnternet kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.

 • ​​İnternet hizmetinizin diğer operatörlerden Turkcell Superonline’a taşınması halinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından tarafınıza kampanya iptal bedeli yansıtılması durumunda geçerlidir. Turkcell Superonline internet hizmetinizin kurulmasından itibaren en geç 90 (doksan) gün içerisinde söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a iletmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 12 aylık taahhütle 500TL, 24 aylık taahhütle 1000TL’ye kadar olan bedel, faturanın iletilmesini takiben çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim olarak yararlanabilirsiniz.​​​

 • ​Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 5 Mbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.​

 • ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, ilk ay sunulan 100 Mbps Turbo İndir paketi ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​

 • ​​​Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır. 

 • ​​​Evet, internet hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil ücreti faturaya yansıtılır

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor